Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Miki bácsi? a sarki kocsmából,és ezt énekli? jimbeambeammmm-jimbeammmbeammmmm ;)

ja hogy a Mikulás..... ;) hááááát jó kérdés :blink: nincs a közeletekben bérmikulás?

én sajna nem vagyok alkalmas a feladatra,ahhoz nagyon kicsi a pocakom,ja meg borotválkoztam is :unsure: :P

Link to comment
Megosztás:

szimplán fent vagyok... tudod, nálunk a gyerek hétköznap oviba megy... menne, ha nem köhögne... így dokizni fogunk, de mind3-al... mert mindegyik köhög. még mindig.

Nekem is csak nagyon lassan múlik a torokfájásom. Nagyon kikészítő, alig tok vmi hasznosat csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Nem volt nagy kunszt. Egy hétvégén át nem szólaltunk itt meg. Persze ez minket ismerve iszonyat nagy küzdelem volt. :unsure:

úgyúgy! azért meglepődtem,hogy felvetetted,hogy maradjunk csendben. eleinte nem hittem benne,hogy akármelyikőnk sokáig fogja bírni,de utána azért is megmutattam :blink:

üdv Gyuri! rég jártál már itt! a Mikulás már a kertek alatt jár felétek is? :P

ahogy látom,Roli is itt van már ;) szombaton akkor jössz? ;) (ez a kérdés természetesen minden klubtagra vonatkozik)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, mi lehet velük. Remélem, mindketten jól vannak, és csak azért nincsenek, mert álmokat valósítanak meg.

Ja,ráadásul elég nagy álmok valósulnak meg :blink:

Itt vagyok ám én,figyelemmel követlek benneteket miket írtok,sajnálom a Sanyi mantáját,és mint

a hátrányban levő kisebbség(faros gang ;)) megnemalázott tagja,ki kell jelentenem,hogy durva bosszúállás lesz elvérzett bajtársunkért,elég hamarosan...

A kicsi ascona kap egy C20NE motort,meg a váltóját,hogy semmi se legyen véletlen...addig csak szépségversenyen fog indulni,szegénynek nagyon vérzik a váltója,de nem várom meg míg begyógyul,átültetés lesz ;)

A nagy meg karácsonyra ki lesz faragva,lassan már minden megvan hozzá,egy-két apróságtól eltekintve...

Ott is volt ám egy kis számolgatás,hogy a nagy(omega-senator) tengelytávhoz képest itt a hátsó kerekeimre(a sokkal rövidebb tengelytáv miatt) sokkal nagyobb leszorító erő fog hatni mivel a moci a bölcsőn van csak rögzítve,aztán meg a váltón.A mozdonymotor alapból hátrébb lesz tizenakárhány cm-vel,a váltó meg leghátul a váltótartó bakon,ami meg már jóval hátrébb van mint bármelyik ascona váltótartó bakja,emellett a hátsó futómű a maga kis 115 kg-jával is hivatott nyomni az autó seggét(a jelenlegi futóművét az asconának fél kézzel emelgettem múlt héten diffivel mindennel együtt,van vagy 40-50 kg)...emellett a senátor futóműve szélesebb kerek 5,4 cm-vel oldalanként,a 17-es kerekek ET13-ja meg még kirakja az agytól a kerekeket,úgyhogy már csak ültetni kell,és meg is lesz a full gokart érzés... :unsure:

Az adatok teljesen hitelesek,mivel minden alkatrész itt figyel a garázsban,és én meg egész múlt héten munka után mérőszalaggal futkostam éjszaka 12 óra munka után reggel hattól kb 10-ig :P

Egészségileg köszönöm mindketten jól vagyunk,bár engem mostanában gyomorideg környékez,de ennek semmi köze sem egészséghez,sem autóhoz...

Link to comment
Megosztás:

A Manta nézegetés (és próbaút) még egy jódarabig elmarad. De majd bepótoljuk. Különben is, nem annyira nagy szám, hogy nézegetni kelljen. Négykereke van ennek is, és gurul. De hogy hogy, na az a nem mindegy! :blink:

Roli! Van a számodra egy jó kis tananyagom! Egy japcsi csóka tanít benne driftelni. Farosnak kötelező! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

szóval akkor a saját kérdésemre válaszolva,IGEN :unsure: :blink:

De Tomi! Az nem nehéz! ;)

Te fiatalabb korodban nem dobáltad a csajokat a strandon a vízbe? Na ez sem külömb,csak itt egy darab vasat dobsz,és nem vízbe,hanem legfeljebb az ócskavas tárolóba ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.