Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Annyiban azért számít, hogyha elb@szom, akkor könnyebben megállok a naggyal. Viszont amíg nincs fékem, addig tényleg mindegy. :unsure: Node majd az 1., 2., és 5. fokozattal, meg motorfelújítással együtt lesz fékem is.

igazamvanigazamvanigazamvan ;)

tamásokostamásokostamásokos ;)

na és emlékszel Sanyi,mikor mondtam,hogy nem sajnálod ennyire ölni szegény motort "óóó ez csak izééé,úgyse sokáig lesz bent..." :blink: most meg azért fárad már

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nem ismerek közületek senkit:-(

A másik topicba írtam, hogy itt válaszolsz (meglepett). (lehet ide illik?)

nem akarom szétoffolni :unsure:

itt beszélgetünk,ott pedig a talikkal kapcsolatos fontos(abb) dolgokat beszéljük meg. de úgy éreztem,tovább már nem célszerű ott folytatni :blink:

és volt idő,amikor én sem ismertem senkit ;)

Link to comment
Megosztás:

öblögetni kell,egy kis házi pálinkával... :blink:

Ouzo-s kamillatea befigyel ittott

Nem volt nagy kunszt. Egy hétvégén át nem szólaltunk itt meg. Persze ez minket ismerve iszonyat nagy küzdelem volt. :unsure:

Esznemértem, én a gyorsulási versenyetekre gondoltam

...............................................................

bárcsak nekemis lenne lehetőségem saját kis garázsomban szétszedni az ótót, és ilyen mélyen belepiszkálni

hümmhümmmmmmmm

Link to comment
Megosztás:

Softi! Dec. 10-től már igazán aktív klubtag 3 volt minimum. aztán összeszedtük magunkat, és megalakultunk. :unsure:

Jut eszembe! Szabot! Tagdíj? hogy állsz vele? én elutaltam.

történelem: "MOTE" debreceni indíttatású, de az, hogy megmaradt, jelentősen köszönhető a klub kemény magját alkotó Darknak, Heminek, Senátor-admirálisnak, Mélykéknek, és még nagyon sok embernek, akiknek a neve hirtelen nem ugrik be, így elnézést is kérek tőlük.

lecke vége.

ui: Softi! azért válaszolt itt Tamás neked, mert igyekszünk arra törekedni, hogy külön válasszuk a különféle gondolatokat, és pl. a teljesen technikai dolgokat az adott topicban beszéljük meg, persze ezeket csak klubtagok olvashatják. Jövőre lesz valami változás, csak az nem olyan egyszerű, ám ennek látható eredménye kb. májusra várható.

Link to comment
Megosztás:

ez már csak a levezetés... de holnap oviban jön a Miki bácsi... szal elég gáz... így nem mehet, de ha nem megy, akkor nem lesz Miki? :unsure:

Szerdán kollegánál én leszek a Mikulás, már itt van a cumó is hozzá. Menjek oda is. :blink:

Jut eszembe! Szabot! Tagdíj? hogy állsz vele? én elutaltam.

Kb 2 hete jött egy levél, hogy le fog járni, aznap már utaltam is és levelet is küldtem az utalásról. Mondjuk választ nem kaptam, hogy megérkezett a pénz, de csak nem írtam el a számlaszámot (copy-paste volt az e-mailből). Tényleg, ilyenkor kapuk új klubkártyát?

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Ildivel megbeszélem, lehet jó lenne, bár a baj az, hogy én melózok, de éppen nem rossz ötlet. :unsure:

Ja és én nem kaptam se levelet se emailt, hogy mikor jár le... emlékeim szerint. :blink:

Izé, én poénnak gondoltam, mert este kilenc előtt nem érnék oda. De ha akkor is jó... ;)

Link to comment
Megosztás:

Neked is, én otthon hagytam a telefonomat, szal.... :unsure:

és fáj a szemem is :blink: és sok a meló is....

de!!!!!!Tegnap vásároltam, és asszem jól érzem magam ;)

Jah!Ha gondoljátok tőlem mehetünk a Royalba, mert oda legalább enm kell aszatlt foglalani, mert oylan korán úgyis van hely. Mit szóltok?

És majd ha egyszer fix lesz a létszám, akkor mehetünk bowlingozni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.