Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Nekem is mindegy, hogy hova megyünk, csak együtt legyünk. Ha képesek voltunk Dec. 25-én a hidegben mittomén mennyit ácsorogni az EW előtt és jól éreztük magunkat, akkor szerintem nem kell félni attól, hogy unatkozni fogunk. :unsure:

Most GoTo reggeli.

Link to comment
Megosztás:

Kár! Pedig kéne!

Tényleg! Dec. 25-ről megemlékezünk egy tali keretében? No meg a megalakulásról?

Az alakulás vacsora keretében fogjuk megünnepelni egy étteremben, s mivel az januári dátum volt hát januárban. a dec 25 az első tali napja volt.

Étterem javaslatokat elfogadok, bár nekem már vannak elképzeléseim. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ajánlom mindnekinek, de főleg Rolinak : http://asconab.ingyenweb.hu/ baszott szép autó ez így arányos

Hát nemtom...

Minden lóFäSZ rá van pakolva a kocsira,és olyan alap dologgal szenvedett meg,ami miatt aztán az autót is eladta...aztán vett helyette egy ilyen fostaligát :unsure:

Meg azért írt egy pár baromságot is... neki azt mondta a szerelője,hogy meg kell nézni melyik oldalon van az önindító,meg hogy szerelhető ez az "alumínium illesztőprofil" .... Hát vazze :blink:

Egyszerű az egész,tudni kell,hogy melyik motorhoz melyik váltót lehet szerelni,olyat meg sem veszek,amelyiket körülményes feltenni...

Az én 1.3-asom OHC motor,ahhoz a legegyszerűbb a C20NE motor 5-ös váltóját feltenni,ugyanis egyezik a harang...2,3-as dizel rekord vagy mi,hát ez normális? mér nem vett egy ifát,abból is át lehet tenni a váltót,csak körülményesebb ;)

Nekem meg át kell hegeszteni a váltótartó bakot(hosszabb a váltó),és le kell gyártatni egy rövidebb kardánt is,innentől kezdve meg csak össze kell rakni...

Ennek ellenére legalább próbálozott,és bárki is ez,utólagos engedelmével a mitsu-s részt már meg sem néztem...

Link to comment
Megosztás:

Az a lényeg Sanyim,hogy a 2.2 belefért a mantába! :blink: A fejedbe minek?

Abba belevágni elég körülményes lenne egyedül! :unsure:

Altatóorvos,műtőasztal,tökömtudja....

és akkor még szó sem esett a 3.0 mociról ;) az végképp bonyolult lenne,na meg kompresszor se lenne túl ildomos,mert még túl 'levegős' lenne a fejszerkezet ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát nemtom...

Minden lóFäSZ rá van pakolva a kocsira,........................................................................

...................

Ennek ellenére legalább próbálozott,és bárki is ez,utólagos engedelmével a mitsu-s részt már meg sem néztem...

őőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő

Szerintem tisztelnünk kell a kisebb erővel, és tehetséggel próbálkozókat is, mindenképpen többet tett az autójáért, mint én, és biztos jobban is szereli, szal az a tény, hogy te szinte velődben érzed az autó himbáit ne fikázd már le szegényt (jézus hogy beszélek) :-)))) Egyébként csak véletlenül találtam a fickót a neten, nem ismerem. Ja és csak a képeket nézegettem, nem olvastam.

Mindenesetre elküldtem neki az emilcímedet, azzal a szöveggel, hogy: ha meg akar ismerni egy igazi "Baszkónás szamurájt" , és behódolni előtte, akkor keressen téged, és kérjen időpontot :-))))

/csak vicceltem :-))

Link to comment
Megosztás:

őőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő

Szerintem tisztelnünk kell a kisebb erővel, és tehetséggel próbálkozókat is, mindenképpen többet tett az autójáért, mint én, és biztos jobban is szereli, szal az a tény, hogy te szinte velődben érzed az autó himbáit ne fikázd már le szegényt (jézus hogy beszélek) :-)))) Egyébként csak véletlenül találtam a fickót a neten, nem ismerem. Ja és csak a képeket nézegettem, nem olvastam.

Mindenesetre elküldtem neki az emilcímedet, azzal a szöveggel, hogy: ha meg akar ismerni egy igazi "Baszkónás szamurájt" , és behódolni előtte, akkor keressen téged, és kérjen időpontot :-))))

/csak vicceltem :-))

Baszkónás? kuvajó :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.