Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Valaki megpróbálná I_S-éket elérni? a szombat miatt... én nekem eddig 1x sem sikerült.... vagyis kicsöngött, végig, de nem jött 1xse válasz... hátha tudnak jönni... csocsóhoz nélkülözhetetlenek! :unsure:

Hátyigen, ha nem bólingozni meyünk

Nálunk kiszámíthatatlan hogy mikor mennyi munka van.

De lassan kezd épülni a józsai tacskó és az közelebb van talira (legalábbis nekem).

Józsai vagy? Fater is ott lakik hugiékkal. Meg oda járok szerelőhöz, meg mittomén.

Lassan össze.

De egy debreceni leugrás nem veszek matricát. Most már a főút is tűrhető.

Úgytom, elkerülőn nem kell matrica, Kóósa harcol érte, hogy ne csak dec.31.-ig legyen így, ingyen lehessene elkerülni debrecent

Link to comment
Megosztás:

ha esetleg szétnéznél a városban, nem hoznál véletlen felénk vagy 50 db pozdorja csavart? úgy 25-30 mm hosszúakat... kifizetném! Annyira nincs kedvem most emiatt felmenni a városba.... :blink:

később megyek a városba.most hangfalat pozícionálok éppen ;)

pozdorja csavar...nekem ez így nem sokat mond :unsure: holnap,talira nem jó? ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Végre péntek és holnap nem kell menni melózni!

Mint Mackó írta vettem egy PDA (Yakumo DeltaX 5 BT). Még időm sem volt kipróbálni. Mindegy, ma bepótolom.

Most ennyi volt belőlem, kaja, zuhany, pihi következik. Fárasztó volt ez a hét.

Holnap találkozunk! :blink:

...miskolci vagyok...

Tök jó, akkor majd mehetünk "konvojban" a Db-i talikra. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

na majd meglátom,hogy végzek :unsure:

jéééé mit találtam :blink:

katt

Rólam is van egy ilyen kép. Az a címe, hogy buli után. Csak ott a fehér Wartburg oldala le van festve vörösborral és rántotthússal... Fiatalság, bolondság! ;)

Tök jó, akkor majd mehetünk "konvojban" a Db-i talikra. :P

És nem kell közben rettegned, mert neki van féke! ;) Igaz nem is rettegtél... Hiába, amiről nem tudunk, az nem fáj. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.