Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hát miért a balost erőlteted? Jobbosnál az öledbe borul! :) :) :)

Egyébként Tamás szerintem belőlem okulva inkább nem megy öreg v(V)as előtt. :lol:

Szivem,ez egy jobbos volt! :)

Mikor csúszott a fara,akkor támaszkodott lábbal,de amikor megvolt az ellenkalimpálás,és kiegyenesedett az autó,akkor vágódott az ajtóra :D

Balos az két hete volt,egy kis munkatársnőmet vittem a presszóba,és az nem kapaszkodott a csúszásnál sem,meg utána sem...

Idill jelenet volt,az egész falu szeme láttára először megcsókolta az üveget,utána meg átugrott a kéziféken is,és lefejelte a legféltettebb testrészem :D

Link to comment
Megosztás:

Idill jelenet volt,az egész falu szeme láttára először megcsókolta az üveget,utána meg átugrott a kéziféken is,és lefejelte a legféltettebb testrészem :)

Na, ha elkezdek újra csajozni, akkor ezt tuti megjátszom! :) De akkor valami hosszú, nagyívű kanyart kell találnom Fehérváron, hogy sokáig tarartsam íven. :lol: De azt hiszem, hogy csak az én arcomon lesz mosoly. :)

Nem, Sanyi, nem majréztam. Csak figyeltem. :D

No igen. :) Hogy mire jó egy faros autó! :D

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

hát ma reggel sincs meleg...

én meg itt szívok az asztali gép-notebook átállással,asztali vinyóról hálóra fel a cuccok,gép kikapcs,hálókábel laptopba átdug,bekapcsol,hálózatról lemásol.mert ugye nincs már üres hálózati csati :lol: és ezt jó sokszor meg kell csinálni,mert mindig eszembe jut valami,amit elfelejtettem átrakni.

na de lassacskán csak elkészül...

szép napot!

Link to comment
Megosztás:

nem fogok rosszat,azért vettem a magnatec-et.

10w-40et én semmilyen körülmény között nem raknék a motorba...

ja de nem is nekem szól a komment,mert én gádzsó vagyok :lol:

Érdekes: Akitől az autót vettem autószerelő, a saját autóját nem vitte szervízbe (1 év 15ekm) hanem ő maga cserélte le az olajat opel 10-40 re. Akkor még nem akarta eladni. Ez máig nem fér a fejembe.

10ekm megtétele után 4 deci hiányzik nekem.

azért egy dízelt ne hasonlíts hozzá :)

Link to comment
Megosztás:

nem fogok rosszat,azért vettem a magnatec-et.

10w-40et én semmilyen körülmény között nem raknék a motorba...

ja de nem is nekem szól a komment,mert én gádzsó vagyok :lol:

azért egy dízelt ne hasonlíts hozzá :)

Mint fentebb írtuk, nem is a te autódba kell, ahol még 100%-osak a szimmeringek és a tengelyek...

Link to comment
Megosztás:

Mint fentebb írtuk, nem is a te autódba kell, ahol még 100%-osak a szimmeringek és a tengelyek...

én sem az enyémre gondoltam :lol:

szerintem van annyira kifinomult és korszerű az 1,4 16v motor,hogy igényeli az 5w-40et.

az opel régebbi motorjaiba (pl 1,2 45 ló,1,4 60 ló,1,6 75 ló) én se raknék már ilyet,hanem 10w-40et.

Link to comment
Megosztás:

Na én itt már elvesztettem a fonalat.

Dízelt mihez ne hasonlítsak?

A fogyasztásra írod?

Le kell cserélni az olajat 15ezrenként. Nem 30 amiket manapság írnak. Ahhoz csodaolaj kell!

Elző autóim:

1998 Gastra 1,4 16V 70e/2002

2000 Zafi 1,6 16V kb 200e/2004

Mindkettő Ecotec mindig 10-40 volt mindkettőbe.

vagy meg kell kérdezni uhuhut Ő biztos megmondja.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.