Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Csatlakozniiiiii ?

Időugrást is generál ? :lol:

Hát lehet... a múltkor is bezavartam a tér-idő kontínumot, mert a 400 m-es gyorsulásmérés végén sötét lett... a kijelzése. MOst épp a kocsiban ülök, és várom, hogy Gabi küldje a korrigált adatokat, amivel végre talán a vízhőfokmérés tökéletes lesz.

Sanyi! Szerintem lekésted a mesét....

Link to comment
Megosztás:

vannak ilyen motoröblítő löttyök.

hidrotőkét meg már nemtom milyen anyaggal szokták a szerelők kipucolni...hirtelen nem jut eszembe a neve.

nem akarok hülyeséget mondani,de valami mézszerű valami ugrott be :lol:

motoröblitőt bármilyen lehet STP, GOLDEN EAGLE,LIQVIMOLY STB....

de ha a hidro t. elkezd csörögni akkor kikell szerelni szétszedni és háztartási tömény hideg zsiroldóba addig mosni még fémtiszta nem lessz pl. a szer neve ST.MORITZ hidegzsiroldó(vigyázz erős maró hatás csak kesztyüben végezni vizzel öbliteni és végeztével rögtön wd40-el befujni az alkatrészeket) :) az állaga a cuccnak tényleg mézszerű

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt Opelesek!

Ma reggelre 0.002mm vastagságú hótakaró borította Polgárt. Talán van esély a fehér Karácsonyra?

Amúgy utolsó munkanapomat töltöm ez évben. Ha ügyi vagyok, akkor dél körül lépek. Ha ez sikerül, akkor reszkess tükör, mert beépítelek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Itt is esett a hó... igaz, itt is 0,002 mm, de hó! :lol:

Hallod Sanyi! Örülök a hónak! persze csak addig, amíg mindössze ennyi esik... :)

Persze, persze. Aztán majd te leszel az első, aki írja, hogy mekkorát csapatott a hóban!

Most olvastam, hogy a MOTE-s taglistánál mit írtál az autóhoz. Mit mondjak, a kecsói csapatás és a gyorsulásod miatt jót nevettem rajta. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.