Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Dehogynem! :) Láttad volna Macit, mit kapott a Veki! :lol:

Ha egyszer végre eljut hozzám az Udi féle felvétel, még akár láthatja is! :)

Ha megmutatom neki! :) :)

1 euróról indult, és azonnal elvihető 25 euróért, szentem ez irreális ár

Ráadásul most nem is találom

nézd a böngésződ előzményei közt...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Dehogynem! :) Láttad volna Macit, mit kapott a Veki! :)

ettől félek én is...mert azért izgalmas a futóműnek,guminak :D jobban,mint egy "szimpla" gyorsulásnál

na meg kéne valami normális gumi is az astrára :)

bár most meghülyültem és nem mondom milyen autót nézegetek... :lol:

de most azon tépem a hajam,hogy meghülyült a telefonom,egyszerűen nem lehet vele hívni,smst írni,semmit,de látszatra minden jól működik :)

Link to comment
Megosztás:

ettől félek én is...mert azért izgalmas a futóműnek,guminak :) jobban,mint egy "szimpla" gyorsulásnál

na meg kéne valami normális gumi is az astrára :)

Azt a 3 kört kibírja.nekem sem panaszkodott a Fulda, nem voltak rajta erőszaknyomok.Pedig kapott rendesen! :) legalább is én úgy éreztem...... :lol: Mert sodródás, az volt! :)

Link to comment
Megosztás:

ismerős eset... majd a szervíz megcsinálja.

hát ezt nem fogja szervíz látni...csak annyira idegesítő,hogy a windows for smartphone mennyire megzakkan egy idő után...

Azt a 3 kört kibírja.nekem sem panaszkodott a Fulda, nem voltak rajta erőszaknyomok.Pedig kapott rendesen! :) legalább is én úgy éreztem...... :lol: Mert sodródás, az volt! :)

Fulda...nekem rossz tapasztalatom volt vele az előző autómnál...

az Astra gyári Dunlop gumijai meg...hááát nem autós napra tervezték,az biztos :)

Link to comment
Megosztás:

Azt a 3 kört kibírja.nekem sem panaszkodott a Fulda, nem voltak rajta erőszaknyomok.Pedig kapott rendesen! :) legalább is én úgy éreztem...... :lol: Mert sodródás, az volt! :)

a 15 kör nekem annyit tett, hogy tavasszal 2 gumi csere... ezek meg jók lesznek pályanapra

sőt... lesz 4 téligumim is felnin, amik már nem lesznek jók... azok is ott lesznek. :)

Link to comment
Megosztás:

De gondolom, mindezt egy fűtött garázsban végezted, hidd el, én is hasonlóan cselekednék, most elektromos gondom volt, és a parkolóban fagyban kellet izzókat, meg biztosítékokat ellenőriznem :-((((((((

Nem töki,fagyban én is! Nem éreztem a kezem mikor bejöttem,pedig nem volt bedugulva az orrom! :)

Cáfolnám! :) Ki kell próbálni.......pl jövőre? :lol: :D

Alátámasztom corsás bajtársam véleményét!

Bár én tavaly voltam a tököli pályán a fiatosok talijára voltunk meghívva,de azért az nem volt semmi... :)

Egy baj volt... egy deka hátsókerekes nem nyomult :)

Link to comment
Megosztás:

Mivel ebben az évben most leszek utoljára gépközelben:

KÍVÁNOK MINDENKINEK SZERENCSÉS , EGÉSZSÉGES, BOLDOG ÚJÉVET!Másrészt kicsit búcsúzom is,mert a munkavégzésem helye megváltozik , és az új helyről nem tudom mikor

jelentkezem újra. :lol: ma még leszek este 7 -ig!

SZIASZTOK!

Link to comment
Megosztás:

Endli ez valóban egy 3dimis kép mantáról,amit sz.géppel szerkesztettek,valószínű valamilyen játékhoz lett rajzolva(akár még carbonhoz is lehet) mivel az alsó képeken poligonokra van osztva az autó,ami meg igazából a fényvisszaverődésekhez,és törésmodellekhez kell autós számítógépes játékokban...többet erről nem látok,olvasni meg nem tudok ilyen civil betűket :)

Hozzáteszem,az autónak A mantás az eleje,és egyértelműen B mantás a segge...ezek után már nem is annyira érdemleges,mit akarnak vele :)

De hol jársz te ilyen oldalakon?! :lol:

Tényleg volt ma hó kishazánk azon felén?

Apukámnak szülinapja van ma,aztán fel is hívtam,és újságolta hogy jó nagy hó esett nálunk Debrecenben....

De jó lenne ott lenni a 195-ös nyárigumijaimmal,meg a hátsókerék hajtással! :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

nem csak kitartás kérdése,de akkora kézzel és ujjakkal,amivel megáldott az Isten,néha elég nehéz,pl a műszerfalat összerakni :lol:

ótókérdés meg... :D ha valaki megtámogat jelentős mennyiségű pénzmaggal,akkor veszek egyet,ami igen sokáig megmarad,mindenre alkalmas lesz :)

lehet kombi opc vectrának hívják? :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.