Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Tamás! Kapcsold le a villanyt, amikor este lefekszel! :D

Úg elaludni is könnyebb! :) :)

szóval ezért olyan sok a villanyszámlánk :lol: :) :)

Ne monjátok Nyufinak, mer megüt, de ha már meguntuk a babaluban csücsölgést, és megbeszéltünk mindent, akkor átmehetnénk Neonba, ami a kassai úton van, ott van sok csocsóasztal, meg billiárd, meg dArtsok

vacsora utáni konkrét program még nincs,de gondolom fogunk pohárköszöntőt mondani,vagy valami,és nemtom ez a rengeteg sok ember hogyan tudna átvonulni :D részletkérdés persze,de ez szerintem ott fog eldőlni!

Link to comment
Megosztás:

de gondolom fogunk pohárköszöntőt mondani,vagy valami,és nemtom ez a rengeteg sok ember hogyan tudna átvonulni :lol: részletkérdés persze,de ez szerintem ott fog eldőlni!

Hány ember mond pohárköszöntőt?

Mikorra tervezitek az átvonulást?

Holvan eza babalabu? Nem a házszám érdekel hanem valami épület.

Link to comment
Megosztás:

Én is fél óráig szoktam nézegetni az étlapot...

Én viszont mindenhol vagy túrós csuszát, vagy rántott sajtot szoktam rendelni. Az ok egyszerű: azokat szinte lehetetlen elbacni. Node itt most bátor leszek, és belevágok egy cigánypecsenyébe. Dik mán he, magyar gádzsó romát zabál!

Én Püspökladányból jövök. Ha gondolod, akkor elmegyek érted meg haza is viszlek.

Kösz Tamás, de úgy néz ki, menni fog a dolog. Használ a fájdalomcsillapító. Még totytogok, mint a szaró galamb, de legalább már kapaszkodás nélkül.

Link to comment
Megosztás:

csak házszámot tudok mondani,nem tudom pontosan annak a helynek a nevét ahol van :lol:

hány ember fog koccintani? én remélem,mindenki!ennyit találtam hirtelen

Ezt én is megtaláltam, azt hittem valaki járt már ott és megmondja hol van.

pL. csonkatemplomtól 2 házra.

Nálunk a sétálon én se tudom mi hány szám, de ha megkérdezel egy helyet megmondom hol van.

Link to comment
Megosztás:

Ezt én is megtaláltam, azt hittem valaki járt már ott és megmondja hol van.

pL. csonkatemplomtól 2 házra.

Nálunk a sétálon én se tudom mi hány szám, de ha megkérdezel egy helyet megmondom hol van.

ráhibáztál,valóban nem messze a csonkatemplomtól :lol:

én mivel csak ilyen fél-debreceni vagyok,pláne nem ismerem annyira a várost,mint a többiek...

Link to comment
Megosztás:

A kajáldának szerintem nincs parkolója, bár én nem voltam még ott, de házszámból kiindulva is a Gambrinusz közben lehet. :lol:

Szóval valahol ott kéne megállni a közelében, vagy ahol a múltkor álltunk picit, és beszélgettünk. Ahol ott volt Lujdzsi, Szabot és Teloék. Az talán szombat este révén nem lesz teli, és annyira messze sincs. Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Egyszerűbb a Dósa nádor téren parkolni, az közelebb, ha lesz ott hely, bár most alig leszünk autóval.

Endlos , lehet emnni akárhová, bár én a Belgába készülök utána

Egyszer úgy mennék már autó nélkül, 11 év után debibe újból iszogatni de jó volna!

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

gyönyörű egy napra ébredtem...

sötétség,eső...na meg lehet a tegnap este kicsit mértéktartóbbnak kellett volna lennem :) :)

nálatok is sz@rakodott a fórum tegnap estétől kezdve?

Úgyhogy más alternatíva után kell néznem. :)

meg se kérdezem milyen alternatívára gondoltál :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.