Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

hát,inkább úgy nevezném,hogy adsz a szarnak egy pofont.. :) :) :)

de annyira jó,hogy amikor hétvégén teletankolok,szerdán mindig árcsökkenés :lol:

Én utoljára egy hónapja tankoltam tele...de gázt...még mindig nincs félig,hiszen csak munkába járok vele,meg néha presszózni,meg a kasztnishoz autót bütykölni...nem fogy :)

Link to comment
Megosztás:

:lol: Dolgoztam egy cseppet s most beugrottam hozzátok kicsit.

Megint olcsóbb a benzin! :) :) :) :)

Ha ez így megy lecserélem a sört 95-ösre.Attól is fejreállok és még kevesebb is kell belőle.

És persze nem lesz sörszagom.

De miért is jó ez, mióta kiderült, hogy az enyémbe 98-as a javasolt, azóta 100-ast tankolok bele

izé mióta lement a benzinár.

Link to comment
Megosztás:

hát,inkább úgy nevezném,hogy adsz a szarnak egy pofont.. :) :) :D

de annyira jó,hogy amikor hétvégén teletankolok,szerdán mindig árcsökkenés :lol:

Akkor szólj, ha hétvégén tankolsz, én meg megvárom a szerdát, mert akkor árcsökkenés lesz. :)

Jöttem, láttam, autózom tovább. :)

Jók legyetek!

Link to comment
Megosztás:

Nem semmio oldalt kaptam csergőéktől: www.gfs.hu

Megnéztem náluk az első oldalt,újdonságok:

Nem semmi cuccot kínálunk 2.0 16V -hez,az SFI doboz helyére pontosan felcsavarozható,6-7 lóerő többletet jelent...stb. Karbonból készül,ára 30.000 Ft.

Szegények,ezt már vagy 6-7 éve kitalálták,az a neve hogy Power Cup,és nem lesz erősebb tőle az autó,csak alul jobban fog húzni... Ja és nem is kerül ennyibe :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép jó reggelt mindenkinek!

Itt még ugyan nincs reggel, de legalább nagy szél és hideg sincs. Lesz még ennek az enyhe télnek böjtje, az biztos.

Ezt jól megmondták, hogy végigsöpör európán az orkán, én éreztem, hogy ebből mi megint nem fogunk kapni. Gyönbi már bittos kivan a cinikus megjegyzéseimtől. :-))

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

azért szél van,de nem olyan veszélyes,mint máshol....

én azért a garázsban hagytam az autót,és busszal jöttem melózni....hát emlékeimben él,hogy milyen szar,de hogy ennyire :) a pofám leesett,amikor kérem a jegyet,és mondja a sofőr,hogy 215ft :) :) :)

nem olcsó mulatság...de inkább biztonságban tudom az autómat legalább...

meg megtapasztaltam milyen 30-40 km/h között menni 3 km-t :lol:

szép napot mindenkinek :D

Link to comment
Megosztás:

Na most te akkor a munkahelyről írsz?

Csak turbós mocikhoz való, vagy enyémre is szserelhető?

És mi az a fém cső? vmi rohr isten######a

Ez a power cup,vagy mittomén ezek hogy hívják,alapvetően a C20XE motorhoz való,amelynek gyárilag van egy un. SFI doboza az injektor tetején...Igazából egy üres doboz,amelyben torlódik a levegő,és amelynek az alján egy kisebb lyukon beszívja azt az injektor...Azért hívják SFI doboznak,mert a C20XE motorok mind hengerenkénti injektorosak,és erre van "ráírva pirossal" hogy SFI= Secvetial Fuel Injektor...egy rakat kaki az egész,rossz helyeken úgy mondják,a szükséges rossz...

Itt egy link,ez egy angol fórum,ahol jó régen már hogy szó volt erről a Power Cup-ról,amit mondtam,lapozol egy kicsit lefelé és ott lesz egy fénykép róla...

itt a link

Maga az SFI doboz pedig így

néz ki :)

Most már nem a munkahelyemről írok,itthon vagyok,mint MSN-en is említettem,este hattól reggel hatig dolgoztam...A PÜ-t azt már a cégtől írtam :)

Szép napot Neked,és mindenkinek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most már nem a munkahelyemről írok,itthon vagyok,mint MSN-en is említettem,este hattól reggel hatig dolgoztam...A PÜ-t azt már a cégtől írtam :)

Szép napot Neked,és mindenkinek! :lol:

És még volt erőd beülni gép elé, én már rég az ágyban lennék helyedben.
Link to comment
Megosztás:

Ha mondjuk most hírtelen leesne a hőmérséklet úgy -20 környékére és teszemazt lenne 20-25 cm hó akkoris csak olyan lenne az idő mint amilyennek ilyenkor rendesen lennie kéne.

Miért hajtogatja minden második pógár,hogy "Meglesz még ennek a böjtje"

Nem értem. :lol:

attól még igaza lehet :)

Én már a leveli békámnak sem hiszek nemhogy az időjósoknak.Bár az igaz,hogy megfordult a világ időjárásilag,de ha úgy is van mit tudunk tenni ellene?

Amerikában szakad a hó fagynak el a városok itt az EU-ban meg jönnek a hurrikánok na bumm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,én is pont most érek rá mikor senki sincs itt.

Na mindegy akkor magamnak sorolom el,hogy mizu! :)

Először is,még nem ment ki az iroda "külföldre",itthon vagyunk február 1-ig.

Bár én nem bánnám,ha nem is mennénk sehová!

Tegnap levizsgáztam azon a tanfolyamon ahová november óta jártam Pestre,most egy darabig remélem békén hagynak a tanulással,mert m. rhára elegem lett belőle.

Az A Corsát nem vette meg még senki,ha nem kel el,akkor meghagyom kis hepi autónak(mert amúgy imádom nagyon) :lol:

A gyereknek mandulaműtétje lesz februárban(szegény már most fél).

Holnap benn leszünk Debiben,csak úgy (meki,tasco,kora,plázs,ilyesmi....)

lö pá.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.