Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó estét!

Ma volt a napja,hogy kipakoltunk a műhelyből,most már csak néhány ablak van benn,meg egy pár szekrény,és fahulladék...

Utóbbi marad is,majd behordom,mikor kell rakni a tűzre :unsure:

Az autóka benn van a helyén,a tegnap beszerzett műszerfal is,rengeteg szerszám,alkatrészek,fűtéscső,fűtésbox,2 Azev felni,meg két dunlop 235/45-ös gumi...

A házban ma pakoltunk,a cégem sofőrje tegnap előtt elhozott minden bútoromat debrecenből,és ma minden a helyére került az egyik szobában...Már a nagy ágyamat is kipróbáltuk :huh:

Remélem ha csinálom a házavatót,lesz aki majd el tud jönni hozzám(és debreceni opeles) hogy veletek is ünnepelhessek!

Jövő héten éjszaka munka,nappal pedig műszerfal befaragás a asconába,utána pedig motorkábelköteg befűzése...

Jön a nyár,kell egy szép autó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Roli,le a kalappal előtted! én ennyi őrültségre soha nem lennék képes :huh:

aztán majd bőszen számolj be a munka haladtáról!

Nem őrültség ez,csak tudtára kellett adnom barátnőmnek,hogy nagyon szeretem,nagyon fontos nekem,de most az autó kicsit fontosabb! :lol: Meg nem csalom,más nem kell,sőt nem iszok,nem drogozok,nem verem el a lóvét játékgépekre,de nyáron ezzel az autóval szeretnék őrültködni,ha elfogadja,ha nem ez van.

Kell ehhez a sok hülyeséghez egy megértő társ is! Le a kalappal előtte,minden tiszteletem az övé!

De persze hajt a vérem is,hogy jó faros módjára betonon is gyakoroljam a kilincsel előre mozgást,mint tegnap a kis asconával a hóbanjégen.

Nagyon jó az is,küldi a seggét ahogy kell,de ott nem nyerem vissza a tapadást ha elengedem a gázt,ellentétben a betonnal...

Engem ez éltet csak,na meg az élmény hogy azzal csinálom,amiért ennyit güriztem.Csak legyen erőm eleget dolgozni,mert míg el nem készül,nyeli a lóvét..

De jó dolog ám az ilyesmi,ajánlom mindenkinek! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Akkor mi már nem is sörözünk? :huh: (:unsure:)

Akkor úgy fogalmazok,hogy nem kezdem korán reggel a kocsmában,és nem költöm minden pénzem piára,nem vagyok rászorulva sem. Egyszerűen csak jó leülni néha a haverokkal pár sör mellé,és kitárgyalni az élet rejtelmes dolgait.

A mi sörözésünk nagyon érik már,nem ártana,ha már olyan munkahelyed lenne,ahonnan bármikor lehetőséged lenne leugrani hozzám,vagy ráérnél engem fogadni,és akkor megejthetnénk. Meg is fogjuk! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen a Gsi cuccos az biza megy az asconába bele,még lehet hogy ma már bele is próbálom...

Aszgondolam, ha te kemény vagy, akkor énis, és biza kimentem jó felöltözve szerelni fagyban, de 3-4 óra után annyira kifingtam, a fejem is vákumban volt, meg minden. Asszem nem vok olyan kemény :-(((

Link to comment
Megosztás:

Aszgondolam, ha te kemény vagy, akkor énis, és biza kimentem jó felöltözve szerelni fagyban, de 3-4 óra után annyira kifingtam, a fejem is vákumban volt, meg minden. Asszem nem vok olyan kemény :-(((

Jaj te fäszi,hát ki szerel a fagyban odakint? Én rohadtul utálom a hideget,én mindent műhelyben csinálok! Én se vagyok kemény :huh: :lol: :lol: De azért remélem nem fagytál át teljesen! :lol:

pakolni meg szerelni is csak úgy tudtam szombaton,hogy amikor már nagyon fáztam akkor beültem egy kicsit a házban melegedni...

Sanyi,ha arra jársz,szólhatnál annak a manta kasztni tulajának amit beszéltünk,kéne róla fotó,ha megoldható! Van rá vevő annyiért! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Megvolt,köszönjük! :huh: de télleg csak egy kicsit! (úgy 150km-en keresztül...)

Az akkor jobb volt mint az én 200-300 méteres csapatásom

Mondjuk nekem ott volta párom és a kissrác is és azért volt íly csekély.Bár a fiúval nem lenne gond mert ő imádja /hiába no az apja vére/ de az asszonytárs az kicsit félős.

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.