Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

No srácok, lehet holnap rettegni! A családi kék villám ragyog! Lemostam. Tudom, hogy figyelmeztetve lettünk, de mivel nem kaptam meg három példányban kör e-mail formájában, ezért gondoltam, dacolok az elemekkel (és az emberekkel), és tisztává varázsolom.

Ui: szép lett. (Máramennyire egy Suzuki szép lehet.)

Én is lemostam a drágámat. Sőt, le is vixoltam. :huh: Meg az ujjamat is a szárnnyal... :unsure: Szal holnap esni fog, senki ne tervezzen grillezést, napozást és tóparti fürdőzést. :lol:

Link to comment
Megosztás:

szóval... én még éppen msn-en bent vagyok...

de lassan kikaccsssss...

Roli! Hol tartasz? Írj!!!! Írj!!! stbstbstb :unsure:

Autóval kapcsolatban kérdezed? :lol:

A műanyagos felmérte a terepet,meg is egyeztünk,megcsinálja a küszöböket,komplettbe a két első sárvédőt szélesítéssel,a motorháztetőt is kompletten középen púppal,és még a hátsó íveken is szélesít +2cm-t mindezt nagyon baráti áron...

Sőt még szerzek neki egy C20NE motort a vectrájába,meg be is rakjuk,és még kapok tőle ezt azt műanyagból az asconához...

Ja valószínűleg belép ő is a klubba,és alapítunk valami környékbeli régiót vagy nemtom,mert eléggé halott az itteni társaság,

és ha az az 5 ember kell ahhoz hogy meglegyen az itteni kis csapat,akkor annyi opeles haverom itt már nekem is van...

Hátha felélénkülne a nyugat magyarországi partíció is...

Van itt egy F astra sedan rommá ültetve spojlerezve,ez a vectra szintén,egy másik F astra is,egy kis dízel B corsa,én jómagam,meg egy hónap múlva egy eddig fiatos havernak lesz egy mantája,és ő is benne akar lenni fülig a buherálásban... :lol:

Majd kiderül.

A szívem azért a debrecenieké marad :lol: :D ;) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hajrá Roli! :huh: Webszerkesztést vállalok! :lol:

Az időre való tekintettel már most elindulok Db-be. Aki nem venné észre: ESIK A HÓ! Legalábbis itt... Jópár centis és nem úgy néz ki, mint aki abba akarja hagyni. Ennyit a tegnapi kocsiszépítésről... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ha összehozod azt a régiót Roli, akkor lehet, hogy én is átvitorlázom. Persze akkor kétlaki életet élnék. :lol: Debrecent én se hagyom ott teljesen semmiért! :unsure:

Hát ezzel én is így vagyok.

Nem is azért mert onnan származom,hanem mert ez a társaság nagyon összetartó,jó emberekkel,és úgyis hiányoznátok már rövid időn belül :huh: így is alig látlak benneteket...Úgyhogy a kétlaki életet választom én is,egyrészt miattatok,másrészt pedig tényleg szeretném ha itt is lenne valami hasonló társulat,csak előtte fel kell mérnem még valamelyest a terepet,hogy ezeknek a srácoknak van-e rá igényük,hogy eljárjanak ilyen rendezvényekre is,részt tudnak e vállalni minimális dolgokban,mert az azért édeskevés,hogy opeljük van... Egy valami azért tény: elég meggyőző volt mindegyik számára látni egy kisautóban a mozdonymotort,és rávilágítottam mindegyiknél,hogy nagyon sokat jelentenek a kapcsolatok,a barátok egy ilyen közösségben...

Ezért is nagyon jó egy ilyen klubbhoz tartozni.Nem beszélve arról mennyi barátot havert üzlettársat össze tudnak szedni egy ilyen árán,és találkozókon milyen élményekkel is gazdagodhatnak...Szóval majd kiderül...

Tomi a weblapszerkesztést rád bízom,anyag már van hozzá bőven,majd be kell regelni a domain nevemet ha elegendő anyag lesz hozzá,aztán tényleg beindulhat a téma.

Maci,kéne az msn címe a B vectrásnak,vagy add meg neki te az enyém,majd szeretnék vele értekezni,mit szól a dolgokhoz...

Link to comment
Megosztás:

Hát ezzel én is így vagyok.

Én szívem szerint sehova nem tartozom. ha megtehetném, járnék a Lurdihoz is (kadettosok). A vhova tartozás az vmien elkötelezettséget, meg felelősségtudatot is magában rejt. Abból meg elég a valós életben, amikor pénzt keresünk. Szerintem. Én nem szeretnék semmit sem komolyan venni az életben, amit azért teszek, mert teccik, mert akkor elveszíti az értelmét, az élvezeti értékét. :-))

Amúgy mi azért is késtünk, mert anyumék ittvoltak Budáról, és sátroraljaújhelyről, nem is volt bittos, hogy megyünk, azért a családot (főleg, ha félévente jönnek) nem zavarja el az ember. Mondtam nekik a progit, de elhúzódott a felkelés, autótisztítás, stb.

Link to comment
Megosztás:

Már elkezdtem érdeklődni.

Viszont akkor csak az itteni Mantásokra számítunk, vagy a MOMC-ot is társklubnak tekintve őket is várjuk? Mert ha csak a MOTE, akkor csak az ittenieknek szólok, de ha a MOMC-ot társklubbnak tekintjük, akkor úgy szólok oda, hogy jöjjenek. És ugyan ez áll a Kadettesekre, Calibrásokra, GSI-sekre, és még ki tudja, milyen Opeles szerveződés van még? Szóval hogy gondoljátok?

Ja, hétfőtől elkezdek írkálni pár sörgyárnak. Megpróbálom őket meggyőzni, hogy hasznos befektetés vagyunk. :unsure: Tudjátok, a név kötelez. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Na itt vagyok, az én szépen lemosott HOBimon is jól megmaradt a panoráma út nyoma!Este nemigen leszek netközelbe, azaz attól függ tudok e aludni vagy sem.

Azt hiszem mindent megbeszéltünk, Sanyival is, a most következő héten akár lehetne villámtali megint arról, hogy ki mire jutott.

Link to comment
Megosztás:

Remélem, nem egyedül jön. :unsure:

Azt hiszem mindent megbeszéltünk, Sanyival is, a most következő héten akár lehetne villámtali megint arról, hogy ki mire jutott.

Igen, nagyjából mindent. Viszont jövőhéten nem tudok Debrecenbe menni, mert nagyon fontos tárgyalnivalóm van hétvégén Fehérváron. De telefon, fórum, és MSN közelben vagyok állandóan. (MSN csak előre egyeztetve)

Link to comment
Megosztás:

Üdv Cartársak és Cartársnők!

Ma beszereltem az elektromos tükröket a Corsa-ba. Nem kis számú buktatót kellett kicseleznem, de üzembiztosan be lett szerelve. A könnyen oldhatóság már vitatható, de egy páka vagy oldalcsípő megoldja a gondot. :unsure: A képek a zombiságomnak köszönhetően lemaradtak (pedig Roli még rám is szólt). Beszámolóm pedig igen rövid: Ha nincs az autódban elektromos tükör és szeretnél: Akkor add el és vegyél egy olyat, amiben van! Holnap bekötöm a fűtés reléjét is, ahhoz ma már túl hideg és sötét volt.

Most elteszem magam holnapra. Jó éjt kispajtások!

Link to comment
Megosztás:

Üdv Cartársak és Cartársnők!

Ma beszereltem az elektromos tükröket a Corsa-ba. Nem kis számú buktatót kellett kicseleznem, de üzembiztosan be lett szerelve. A könnyen oldhatóság már vitatható, de egy páka vagy oldalcsípő megoldja a gondot. :unsure: A képek a zombiságomnak köszönhetően lemaradtak (pedig Roli még rám is szólt). Beszámolóm pedig igen rövid: Ha nincs az autódban elektromos tükör és szeretnél: Akkor add el és vegyél egy olyat, amiben van! Holnap bekötöm a fűtés reléjét is, ahhoz ma már túl hideg és sötét volt.

Most elteszem magam holnapra. Jó éjt kispajtások!

Ezért jó ha veszel egy nyomoronc telefont,ami aránylag látható képeket csinál...Az úgyis mindig nálad van,aztán ha érdekeset látsz,úgyis fényképezel! :huh: Ja,Tomi télleg szóltam! Látom télleg hideg volt! :lol:

Jó éjt pajtosok,megyek én is vízszintbe

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.