Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nos, véget értek a kezeléseim. Ám szarabbul vagyok, mint amikor elkezdtem. Már nem csak a lábaim, de a derekam, és a nyakam is kezd lemerevedni. Kerestem egy másik orvost, úgyhogy minden kezdődik elölről. Mostmár kezdek kicsit aggódni.

jaj :unsure: ezt szomorúan hallom.Senki nem tud semmit? A félmeztelen tai masszőrnők se segíthetnek egy kis masszázsolajjal?

Link to comment
Megosztás:

Nos, véget értek a kezeléseim. Ám szarabbul vagyok, mint amikor elkezdtem. Már nem csak a lábaim, de a derekam, és a nyakam is kezd lemerevedni. Kerestem egy másik orvost, úgyhogy minden kezdődik elölről. Mostmár kezdek kicsit aggódni.

Csontkovács,csontkovács,csontkovács!!!

Szerintem az eddigi kényelmetlen tartás miatt fáj most minden porcikád.

Ha nincs ott helyben aki megcsontkovácsoljon nekem van egy ismerősöm itt Debiben szivesen összehozlak vele.

Link to comment
Megosztás:

furán érzem magam, de musz. dolgozni... ráadásul 1edül leszek ma is... :unsure:

Nahát mindneki beteg? faterék is megint lebetegedtek.

Istenem istenem. Egy C30NE motor autómataváltóval hjAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAjh , dekár, hogy 110 ezernél nem engedi alább, és ráadásul az hosszanti, és hátsós mmmmmmmmm

Link to comment
Megosztás:

Ma elcsíptek a rendőrök. Kétezer bírság. De olyan mókás volt, hogy majd' a pofájába röhögtem a rendőrsrácnak. :unsure: Azt mondta, hogy legyen ez a tanulópénz! :lol: Tanulópénz, mi? Belelesne az aktámba, láthatná, hogy már kijártam az iskolát. :lol: :lol: :D Rögtön jobban éreztem magam. Szebbé tette a napomat. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ma elcsíptek a rendőrök. Kétezer bírság. De olyan mókás volt, hogy majd' a pofájába röhögtem a rendőrsrácnak. :unsure: Azt mondta, hogy legyen ez a tanulópénz! :lol: Tanulópénz, mi? Belelesne az aktámba, láthatná, hogy már kijártam az iskolát. :lol: :lol: :D Rögtön jobban éreztem magam. Szebbé tette a napomat. :huh:

Nade mit tettél, vagy nem tettél?

(tavaly nyálon)

Link to comment
Megosztás:

Nem tom,hallgatott-e valaki ma boros bocskor párost...Fél napig a svédeken röhögtek! (főnökeim is azok :unsure:)

Autópályán baleset történt,autó az árokban két sebesülttel...Megáll egy taxis segíteni,akinek zsírúj volvója van,alig pár ezer km-rel.

Kisegíti a két sebesültet a roncsból,és veszi a telefonját,hogy hívja a mentőket...náluk ilyen esetnél automatikusan megy a tűzoltóság is.Igen ám,de nem volt a pályán térereje...fogta a taxis a két sebesültet,és berakta őket a volvóba,majd szólt nekik,hogy elmegy arrébb valamerre mert ott nincs térerő,hív segítséget....Pár km-rel arrébb hívta a tűzoltót,mentőt mindent,mire visszaért a színhelyre,a tűzoltók szétvágták apró szafatokra az új volvót,hogy kiszedjék a két sebesültet :huh: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sanyi jobbulást!

Köszi!

Mit tettek a rend őrei?

Büntettek. :unsure: Hugomat kivittem a buszpályaudvarra. Oda szgk-val tilos behajtani, de nagy volt a csomagja, gondoltam, ne cipekedjen, beviszem a megállóig. És amikor fordultam kifele, pont akkor jött a Niva. Innentől a jól megszokott rutin: berregő, félrehúzódás, papír elővakargatás. De ebben az esetben az a szép, hogy már fél Magyarországban bírságoltak meg, viszont otthon még ez volt az első.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.