Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

hmmmmmmmmmmmmm

Remélem, követeli tőlük az okozott kár megtérítését. Meg lehet csináln.

Meg tugya nekem vki mondani, hogy ez OKÉ, hogy leömlő (mert úgy van hirdetve) de azonkívül mi még? : http://i1.ebayimg.com/04/i/000/88/cf/cd8c_3.JPG[/

url]

Nekem inkább szívósornak, alapjárati mocinak és benzínhídank tűnik, így első blikkre...

Ja meg injektorok is vannak rajta.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Tartsátok meg a csekkeket, a rendőrségi büfében levásárolhatók. :unsure:

Jobban örültem volna ha beváltható a Shell-nél pontra,vagy levásárolható a smart katalógusban :huh:

De azért így sem rossz!

Na de nem tod,ha bemegyek ebbe a büfébe,adnak is vissza belőle,vagy ki kell pótolni apróval? :lol: :lol: :lol:

Mindegy,olyan 200e forintnál tartok büntetésileg,nagyobb összegnél úgyis kérnek személyit :D

Link to comment
Megosztás:

Meg tugya nekem vki mondani, hogy ez OKÉ, hogy leömlő (mert úgy van hirdetve) de azonkívül mi még?

Ez minden csak nem leömlő! Ezt a cuccot a leömlőtől elválasztja egy motor! :huh:

Atommanó kollegáé az 5 pont. :unsure:

Kíváncsi vagyok mennyit kér érte a gazdája,és hogy tudja-e egyátalán hogy mennyit ér,vagy hogy mijez?

Link to comment
Megosztás:

Na persze én is láttam, felömlőt akartam mondani, csak vhogy furcsa, hogy mi van ráírva, gondolom ezt injektor helyett kell, akkor viszont nagyon spéci cucc lehet.
10ezer körüll indult a licit ebayon, most olyan 60 ezer körül jár.

mivel ez egy komplett szívósor injektorokkal (és nem helyettük), lesz ez még picit több is. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jobban örültem volna ha beváltható a Shell-nél pontra,vagy levásárolható a smart katalógusban :huh:

De azért így sem rossz!

Na de nem tod,ha bemegyek ebbe a büfébe,adnak is vissza belőle,vagy ki kell pótolni apróval? :lol: :lol: :lol:

Mindegy,olyan 200e forintnál tartok büntetésileg,nagyobb összegnél úgyis kérnek személyit :D

Én Coca Colát szállítottam megboldogult lánykoromban Dunaharasztiból a tatabányai kapitányságra (1997) és a kis kék 2000 ft-os jegyemet levásároltam brahiból. Komolyan! (Mééé má megszüntették ezt??? :unsure: )

Link to comment
Megosztás:

Én Coca Colát szállítottam megboldogult lánykoromban Dunaharasztiból a tatabányai kapitányságra (1997) és a kis kék 2000 ft-os jegyemet levásároltam brahiból. Komolyan! (Mééé má megszüntették ezt??? :huh: )

Na akkor én nem vagyok képben :lol:

Nem tudom,akkor megyek biztosítás nélkül az asconával driftelni a főtéren,majd csak jönnek a csikorgásra a rend őrei...

Aztán a bünti,és majd megkérdezem van-e büféjük :lol: vagy-vagy :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Adj' Isten tesó! Szomorú hírem van... Számoltam, jó sokat, és arra jutottam, hogy idénre a 3.0 projekt kilőve. Szoros lesz az év anyagilag, és a legalább két hónap táppénz nem segít. Úgyhogy egyelőre marad a 2.2. De lesz még itt Power! :lol:

Hát sajnálom testvérem,pedig már rákszültem :unsure:

Közben szereztem egy C30NE motort kéziváltóval,gondoltam kellhet,de így bele tud fogni a kedves kollegám az ő project-jébe,oda is ez a motor kell...Ja az autó viszont egy Ford MK2!!! természetesen faros :huh: Az is elég csúnya lesz ...

Link to comment
Megosztás:

Mi bajod lehet??? :unsure: (mgjegyzem, rossz az exchange rate. Csak egy szenyát kaptam a jegyemért... Meg a kólámat ásványvízre cserélhettem...)

Eltűnik az autómról az a fémes tábla azzal a hat karakterrel,meg elfelejtem,hová tettem azt a kis zöld könyvet a pénztárcámból :huh:

Link to comment
Megosztás:

Eltűnik az autómról az a fémes tábla azzal a hat karakterrel,meg elfelejtem,hová tettem azt a kis zöld könyvet a pénztárcámból :lol:

Kár lenne... Tessék biztosítással driftelni. :huh:

Amúgy a fém táblát már meghagyják neked, nem???? Még mindig elveszik??? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Kár lenne... Tessék biztosítással driftelni. :huh:

Amúgy a fém táblát már meghagyják neked, nem???? Még mindig elveszik??? :unsure:

Nem má asszem csak lekapargatják róla a műszakis cimkét,de a lényeg ugyanaz :lol:

Biztosítás majd hóvégén fizetéskor :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.