Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

No látod, csak ezért tartjuk az orvosokat! :unsure: (meg azért, hogy félre kezeljenek)

sajnos erről is tudnék mesélni...életem egyik legelrettentőbb mondatát akkor hallottam...amikor műtőasztalon közölte a doki,hogy az orvosom kicsit félrekezelt és ha 1 nappal később kerülök jó helyre....megbénulok...

Link to comment
Megosztás:

Én meg a hétvégén hazamentem Fehérvárra. Úgy árválkodott a kicsikém, úgyhogy meghajtottam, csak hogy ne érezze magát oly egyedül. :unsure: Aztán elgurítottam egy barátomhoz. Rendbe teszi a 2.2-t, meg varázsol rá féket. Legalább halad rajta valami, mégha nem is vagyok ott. Ja, mostmár biztos: fekete lesz, fekete-okker belsővel.

Link to comment
Megosztás:

na végre valami normális szín :)

még kiscsikó koromban (:D) nézem is,mondom dikmmá' ez a jóember milyen színűre akarja a mantáját.... ;)

én imádtam a fekete színt,na meg amikor 1 órán belül kétszer mostam meg.... :unsure:

Szeeegény Sanyibáááácsi! :huh: :lol: :lol:

Pedig itt már felkészültünk a manta fogadására,én már átcsoportosítottam a műhelyben mindent hogy beférjen,és az enyémmel is arrébb gurultam,csak hogy egymás mellett alhassanak :lol:

Akkor majd megy oda az omega...

Remélem azért jól vagytok,kis betegeim,vigyázzatok má magatokra dikmán',olyan kis fiatalok vagytok mééég!

Link to comment
Megosztás:

ezt azért nehéz elképzelni :unsure:

Igen. A fél tonnáas utánfutóval nem túloztam (önsúly 170kg, most éppen vasanyag volt rajta, nem 10 kiló) A fél méteres sárnak az az előnye, hogy csak a vájatokban mély, napost ugye itt jön a rallizás, hogy mind a 6 kerékkel próbálj meg ne belecsúszni a vájatokba, hanem a kis kietüremkedő részen maradni, ami szintén csúszós, és persze, akármi is van, lendületben maradni, mer ha leragacc az isten sem visz ki onnan, csak egy traktor :-)) NAigen. Vagyi meg kell tartani utánfutóval azt a min 20km/h-s sebességet, és közben figyelni, hogy az utánfutó(ami szélesebb, mint az autó) ne csapódjon neki semminek. Az vigasztal, hogy csak olyan 2x50 méter ilyen rész van, a többi homokos, esőben sem ragacc el.

Link to comment
Megosztás:

No, hölgyek, urak, majd lehet látogatni! :unsure: Kiderült, hogy reumás vagyok, és Debrecenben a hármas belklinikán fognak vizsgálgatni egy héten át. Időpontom még nincs.

Így pedig már tuti, hogy idén nem lesz 3.0. :huh:

Te Sanyi, akkor jöhecc velem termálfüdőbe, az nagyon jó a reumásoknak. Én csak a térdem miatt járok, orvos kiír jegyet, és úgy nem drága.

Ja, mostmár biztos: fekete lesz, fekete-okker belsővel.

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF Az gyönyörű

Lujdzsi: Na ez már belevaló

Link to comment
Megosztás:

No, hölgyek, urak, majd lehet látogatni! :unsure: Kiderült, hogy reumás vagyok, és Debrecenben a hármas belklinikán fognak vizsgálgatni egy héten át. Időpontom még nincs.

Így pedig már tuti, hogy idén nem lesz 3.0. :huh:

Jobbulást neked, akkor te már fizetni fogod az ágydíjat vagy mijaz?!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.