Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Itt is, úgyhogy tudom miről beszélsz! Be van borulva és fázom is! Ki sem dugom az orrom még egy órán keresztül, aztán mehetek mászkálni! :S Olyan rossz kedvem van! :lol:

nem odaképzeltél egy H betűt? :unsure:

reggel hideg volt,sok autó lefagyva rótta az kilométereket.az enyém bezzeg csillogott :huh:

Link to comment
Megosztás:

HELLÓ-HELLÓ

Sziasztok,most először tudok innen külföldről bejelentkezni!

Február elsején kiköltözött az irodánk Romániába,mostanra áll fel annyira a rendszerünk,hogy be tudjak jelentkezni innen!

A gépeink állandóan rosszak,tegnap 16 helyreállítást csináltunk rajtuk :unsure: 2 órát dolgoztam,10 órát helyreállítottam és ujraindítottam,érdekes szolgálat volt.

Minden szolgálatba kocsival jövünk át a határon,az az egyetlen jó dolog,hogy szolgálati kocsink most egy új ASTRA.

Rég voltam már itt,de igérem bepótolom! Jó ujra látni benneteket!

Na megyek olvasgatni!

Link to comment
Megosztás:

Halihó !

Remélem még senkit nem ért utól az infuenza!?

A melóhelyen letiltották az internetet a számomra elérhető gépekről.Merthogy a dógozók ne a neten lógjanak hanem dógozzanak.Hallottak már ilyet?Most hogy több időm lenne netezni hát letíltják felháborító.Bár egy számítástechnikai cégnél nem kell sok idő,hogy egy jófejű kolega meghekkelje a tiltást. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Halihó !

Remélem még senkit nem ért utól az infuenza!?

A melóhelyen letiltották az internetet a számomra elérhető gépekről.Merthogy a dógozók ne a neten lógjanak hanem dógozzanak.Hallottak már ilyet?Most hogy több időm lenne netezni hát letíltják felháborító.Bár egy számítástechnikai cégnél nem kell sok idő,hogy egy jófejű kolega meghekkelje a tiltást. :unsure:

Álltalában az explorert szokták korlátozni,szal ha beviszel pendrive-on egy firefoxot menni fog a neted benn is :huh:

Nálunk így megy a cégnél...Felraktam,és jól eldugtam...Az ikonját kiraktam az asztalra és lomtár nevet adtam neki,meg a kuka ikont...A svédek fél éve gondolkodnak hogy tudunk netezni a cég gépein :lol: :lol:

Endlos! Naon szép az a kép a mantáról! Büszke vagyok rád! :lol:

Azzal Sanyi bácsi izzadna mögötted...rossz kimondani de így van :D

Link to comment
Megosztás:

Álltalában az explorert szokták korlátozni,szal ha beviszel pendrive-on egy firefoxot menni fog a neted benn is :unsure:

Nálunk így megy a cégnél...Felraktam,és jól eldugtam...Az ikonját kiraktam az asztalra és lomtár nevet adtam neki,meg a kuka ikont...A svédek fél éve gondolkodnak hogy tudunk netezni a cég gépein :huh: :lol:

azért ez nem mindig ilyen egyszerű :lol:

Link to comment
Megosztás:

azért ez nem mindig ilyen egyszerű :unsure:

Persze hogy nem,szép is lenne...

Ezzel csak a főnökeim tudatlanságát és egyszerűségét akartam megvilágítani..

Vannak itt azért szoftverek is a tarsolyomban,amivel bármit fel lehet törni.

Pl. egy boot lemez,amelyről a gép elinditja a gép op-ját,és minden jelszó nélkül beenged mindenhová...

Ahol aztán szabadon kikapcsolgathatom,vagy megváltoztathatóm az összes jelszót vagy bármit... :huh: :lol:

Szóval Lujdzsi,ha nem jutsz dűlőre szólj,megoldjuk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.