Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

reggel még 3000es sitntrát,és kompromisszumot említettél :unsure: :huh: :lol:

Nem figyeltél. Utána beszéltem a magas regadóról 2000cm3 fölött.

van egy oan, hogy adozo.hu és ott bal oldalon van a regadószámítás, érdekes, hogy minden adat számít. 500cm3-ként ugrik az ár. 500ezres ótónál kb 800 a regadó, ha 3lityós.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Nem tud valaki egy olcsó de jó kézimosót a városban?Annyira lekéne már mosni az F16-ost.Apám tegnap azt hitte lecseréltem a kocsit mert nem ismerte fel a szinét.És itt nem a pénzbedobós magamnak lespriccelősre gondolok ahhoz még nagyon nincs tavasz,hogy én nekiálljak subickolni. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

:lol: Azért nincs harag? :huh:

:unsure:

voltam ma megnézni két G Astrát.98as Caravan 2.0DTL,óra szerint 190e km,a másik egy 2003as 1.4es Njoy,5 ajtós kivitel.

azt kell mondjam,elszomorító amit tapasztaltam...a dízelnek még van rá oka,mert idős,és kombi dízel...tipikus.

de a 3 éves....belül nagyon rendben van,de kívűl...tiszta kavicsfelverődés,kasztnibenyomódás...ráadásul olyan helyeken..

lehet azért,mert megszoktam,milyen egy új autó...

ha tehetem csakis új autót veszek a továbbiakban is :lol:

Link to comment
Megosztás:

:unsure:

voltam ma megnézni két G Astrát.98as Caravan 2.0DTL,óra szerint 190e km,a másik egy 2003as 1.4es Njoy,5 ajtós kivitel.

azt kell mondjam,elszomorító amit tapasztaltam...a dízelnek még van rá oka,mert idős,és kombi dízel...tipikus.

de a 3 éves....belül nagyon rendben van,de kívűl...tiszta kavicsfelverődés,kasztnibenyomódás...ráadásul olyan helyeken..

lehet azért,mert megszoktam,milyen egy új autó...

ha tehetem csakis új autót veszek a továbbiakban is :lol:

Biztos sóderbányában dolgozott a tulaja :lol:

Én még mindig úgy vagyok vele,hogy SOHA nem vennék új autót,csak ha ingyen adnák,akkor meg el is adnám...

(kivéve a suzukit,mert azt inkább nekipréselném valaminek :D ;) )

Véleményem szerint kezd nagyon "műanyag" lenni az egész világ,és minden csak a pénzről szól.

Az autógyártók sem azért gyártanak már autót,amiért pl. 20éve,vagy előtte...Most csak az a lényeg,hogy olcsón,eladhatót csináljanak minnél gyorsabban,és ne essen szét folyamatos szervíz mellett...

Nincsenek irányzatok,vagy célok,hogy miért épp ilyen,vagy olyan,a formák eltűntek,most már majdnem minden autó futurisztikusan kerek,batár nagy műszerfallal,(úgy hogy a kormány mögül nem érem el a szélvédő tövét) na és persze a hatalmas első lámpatestek,vagy a japán látószervekhez hasonló csíkszerűek... stb

Ha tehetném nem is ebben a világban élnék,hanem abban,amelyben még mantákkal,c kadettekkel,meg diplomat-okkal járkáltak az emberek,lehetővé tette az akkori rendszer hogy olyan autót vegyél külföldről,amilyen csak jól esik,és tankolj amennyit csak akarsz...stb..

Na nem panaszkodok,megyek megsimogatom mamát,mer má régen láttam :huh:

Szép napot minden kedves opel tulajdonosnak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

igazad van Roli,én is visszamennék abba a korba - egy OPC Astrával :lol: :lol: :lol:

ezt a műszerfalas dolgot én is furcsálottam az elején,de mostmár szinte minden autó ilyen...

a golfban a kormány mögül is tudtam volna olajat cserélni :huh:

az én napom nemigen lesz szép,kezd elegem lenni,hogy hétvégén is dolgoznom kell :unsure:

de neked,nektek,jó simogatást :D

Link to comment
Megosztás:

igazad van Roli,én is visszamennék abba a korba - egy OPC Astrával :D ;) :)

ezt a műszerfalas dolgot én is furcsálottam az elején,de mostmár szinte minden autó ilyen...

a golfban a kormány mögül is tudtam volna olajat cserélni :huh:

az én napom nemigen lesz szép,kezd elegem lenni,hogy hétvégén is dolgoznom kell :unsure:

de neked,nektek,jó simogatást :P

Jól mutatna az OPC abban az időben... :lol: Az összes csaj körlüzsongana! :angry: :D

Érdekes dolog ez,most meg már inkább öregebb vassal nézik meg az embert...

Simi bújás megvolt,most értem haza,átöltözök,és rendet rakok a műhelyben.

Ablakokat áthordtuk tegnap a gazdájának,rengeteg hely lett hirtelen. Szekrényeket polcokat falhoz állítom,összeseprek,és minden alkatrészt szépen elpakolok a helyére,satuasztalt is a helyére rakom,köszörűt felfúrom,aztán ha minden megvan,szépen helyére teszem a nagyot,majd beállok a kicsivel is,meg bepakolom a két futóművet is,és rend lesz.

Ja végre megkaptam a kis kamra kulcsot is,aztán ahogy kinyitottam,hááát,nem is olyan kicsi,oda is befér rengeteg cucc,na és a lényeg,itt van a padlásfeljáró is! Rengeteg sok nagy üres placc,sok sok hasznos cucc tárolóhelye! :lol:

Meglett a kuka is,most már elviszik a szemetemet,és el tudom kinn is zárni a vizet,hogy ha még esetleg fagyna(amit kétlek) nem fagy be a kinti csapba a víz...

A műhelybe be tudom állítani a kiskályhát(öntvény) és tudok fűteni a műanyagosra,ha jön holnap szélesíteni az asconát...

Úgyhogy most végre megint halad a projekt,és én is boldogabb vagyok!

De mi ez a pangás itt ma? Hol van mindenki?

Tomi jó munkát,ne vidd túlzásba elvégre vasárnap van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én még mindig úgy vagyok vele,hogy SOHA nem vennék új autót,csak ha ingyen adnák,akkor meg el is adnám...

.

.

.

Ha tehetném nem is ebben a világban élnék,hanem abban,amelyben még mantákkal,c kadettekkel,meg diplomat-okkal járkáltak az emberek,lehetővé tette az akkori rendszer hogy olyan autót vegyél külföldről,amilyen csak jól esik,és tankolj amennyit csak akarsz...stb..

Keblemre Tesó, magam sem írhatnám szebben! Könnyeket csaltál a szemembe! :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Keblemre Tesó, magam sem írhatnám szebben! Könnyeket csaltál a szemembe! :unsure: :huh: :lol:

Kebledre is akár,de a hétvégén ha szabad vagy akkor akár asztal mellé is,jó lenne a sörözést összehozni!

Vagy ha ráérsz,te is eljöhetsz,hely kaja sör tévé van,a többi nem lényeg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.