Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Légy üdvözölve "idegen"! :blush:

Füldugó? :D

komolyan belegondolva engem is idegesített. szal hathatósabb megoldás kell.

már szóltam az egyik kolleganőmnek, akinek a férje azért elég sokat szerel, hogy kérdezze már meg tőle, ugyan mit lehetne ezzel kezdeni?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

vettem egy Opel Vectra A-t. 2.0i (c20ne)

van egy olyan problémám, hogy a kuplungpedálom nyiszog, és a WD40 1 napig hatott csak.

mit tehetek ezzel?

köszi!

Nekem kadettomban volt ez a gond, és szintén WD40nel prószálkoztam. De végül egy nagyon hosszadalmas, és türelmet igénylő, de egyszerű művelet segített rajta: leakasztottam a kuplungról a bowdent, kiemeltem függőlegesre, és ebben az állpotban tartva (kitámasztva) olajat csöpögtettem bele, amíg csak befogadta. Onnan tudam, hogy elérte a pedélt, hogy belülről már olajos volt, volt vagy 20 perc, és óvatosan kell, emg közben néha fel le mozgatni a belső bowdent.

Najó én azért utána kicseréltem a kuplungtárcsát, és a nyomcsapágy kiemelő villát is (kopottak voltak, és a nekifeszülés miatt nagy volt az ellenállás)

Link to comment
Megosztás:

Sörössanyííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí:

http://www.freevlog.hu/video/2157.html

Láttam már! :blush: Kár, hogy a szervizelést levágták a jelenetből. Fogták, és simán az oldalára borították. :D No meg készült vele egy riport könyv is akkor, amikor még versenyzett. Az is megvan nekem. Ő egy Trabantisten! ;)

Link to comment
Megosztás:

hozzáteszem. Amigó nyiszogós baja a kluplungpedál rugójától ered. a bowden szép. Szerintem a zsír segítene. De mindjárt körbeszaglászok. ;)

köszi, hogy körbekérdezel :blush:

egyébként a zsír nem lenne hülyeség, mert amikor a számítógépemhez csatlakoztatható Microsoft kormányom pedálja hangos volt, akkor a rugók bezsírozása végleg megoldotta a problémát (3 évig hangja sem volt)

nyilván azok gyengébb cuccok voltak, de nekem csak ebben van tapasztalatom, bocs :D

Link to comment
Megosztás:

van a vectrámban egy gyári magnós rádió, megvan a kódja is

talán CAR300, ez az aminek a kijelzőjét ki is lehet szedni

a gondom az, hogy miként lehet bevinni a kódot a memóriájába? mit kell nyomni, semmire nem reagál, annyi van kiírva, hogy SAFE!

Link to comment
Megosztás:

Nyuszmancs !

Olvastam az msn-t ügyi vagy! M a én is voltam nála gondoltam csak úgy megerősítésképpen de mondta,hogy beszéltetek.

;)

Mikor voltál?én zárásig ott voltam...jól elkerültük egymást :D

Srácok, holnaptól nincs autóm, szóval az ügyintézés rátok marad, vagy max jöttök sofőrnek... :blush:

Link to comment
Megosztás:

ha van tuti tippetek erre a kuplung nyüszögésre akkor irjátok már meg :lol:

az enyém is csinálja de nem mindig :D

nekem a kuplung is meg a fék is nyikorog :blush:

a kuplung nyüszögést sztem meg kell szokni...hosszútávon hatásos fegyvert még nem találtam ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.