Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szép jó reggelt

Itt is ezerrel süt a nap. Csak úgy ragyok a tegnap frissen mosott, vikszolt autókám! :lol:

Az enyém ázik a sárban :blush:

Tegnap este mikor hazajöttem hátul a kert végében meg akartam fordulni,de széles volt így tolatnom is kellett a fordulóhoz...

Hát bakker kipörgött a kerekem,se előre se hátra nem tudtam megmozdulni...Éjjel a kocsi a kerítés tövében aludt a füves mély talajon,nyakig sárosan...Tök sajnáltam...Reggel a szomszéd traktorával húztam ki,szegény autót úgy megrántottam,majdnem átrepült a ház felett! :D

Ja aki még nem vezetett traktort annak nagyon ajánlom! Két sebesség,állandó összkerékajtás,érzéketlen gázpedál :lol: félóráig nyomni kell mire felpörög :P Ja egy perc alatt alapjáraton fordul vagy huszat :P De nagyon isten!

Szép napot mindenkinek,itt is süt a nap,megyek sárt vakarni mer má megszárattttt ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kia??? :blush:

Na ez egy jó revans volt :-))

Nagyon teccik a hirdetés srácok, nemtom ki csinálta, de eleinte aszittem javas részt vállalok a szervezésben, de úgy néz ki, nekem sokkal gyorsabban telik az idő, mint azt augusztusban gondoltam, és hugom esküvőjén is vmi főszervező leszek, és még ruhám sincs :-//

Az enyém ázik a sárban :D

Ó Roli olyan rég vitáztunk egy jót, nincs vmi jó témád :-DD

Link to comment
Megosztás:

Ó Roli olyan rég vitáztunk egy jót, nincs vmi jó témád :-DD

Nem jókedvemben szoktam vitázni,hanem mert valamivel nem értek egyet,vagy csak megvédem az álláspontomat.

Mostanában nem volt ilyen,azért nem vitáztunk.

De tudom javasolni neked a fürdőszobát,menj be van ott egy fäszi,a mosdókagyló felett van egy lyuk,ott fog bámulni rád!

Szólj be neki! Ma hívott azt mondta ellopja minden találmányod! Én nem hagynám! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nem jókedvemben szoktam vitázni,hanem mert valamivel nem értek egyet,vagy csak megvédem az álláspontomat.

Mostanában nem volt ilyen,azért nem vitáztunk.

De tudom javasolni neked a fürdőszobát,menj be van ott egy fäszi,a mosdókagyló felett van egy lyuk,ott fog bámulni rád!

Szólj be neki! Ma hívott azt mondta ellopja minden találmányod! Én nem hagynám! :blush:

Lyuk? :-//

Link to comment
Megosztás:

hali!

átcseréletm Nyuszinknak a HOBi kerekeit nyárira.

a kerekekről jut eszembe, tudod van nekem ez a jobbrahúzás

a gumikra gyanakodott tegnap a gumis, mert 1 mm a profilmélység különbség a kettő között, de hiába mondtam neki, hogy cseréljük meg az első két gumit, és akkor kiderül, közölte, hogy nincs két emelője most :blush:

na többet oda se megyek

ráadásul mindenáron 185/60-as gumit akart adni 195/60-as helyett, gondolom nem volt neki más :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.