Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Van esetleg egy oan topic, ahol csak a mostani tali fejleményeiről van szó? Vagy nyugiodtan emhetnek az ötletek a "talik"-ra?

/

Annyira örülök vettem egy olyan ######a krokodil+2 bak készletet, nagyon jó, már hátsó futóművet javítottam vele egymagam, meg motorbakot cseréltem, nagyon könnyű így minden fenékmunka, és akciós volt 5200Ft Metroban, az ára egy javítás alatt visszajött)

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

jó volt 1 órával kevesebbet melózni ma éjjel. :D

tegnapi napot kihagytam volna szivesen. Lacus a nagynénéméknél kipróbálta(keresztül esett Tomin), hogy ő e az erősebb, vagy a kisszekrény üvegajtaja.

Lacus győzött.

Eredmény: 1,5 óra a kenézyben, 2 öltés a tarkóján, meg egy 2*4 cm-es bőrhiány a bal kezének az élén. :blush:

Volt riadalom, mert elég rendesen vérzett szegénykém. Én meg robogtam vele a városban mint az őrült.

Roli! a csend engem is zavar ;)

Link to comment
Megosztás:

Dolgozom!

Nekem van egy ismerősöm,tuning boltja van a környéken,ha mondjuk be szeretném szervezni a májusi talira

támogatónak van valami minimum elvárás velük szemben?Írjátok már meg pü-ben!Megbeszélem vele.

Más...

Van az a plakát a májusi talira,az jó.......... szép képek vannak a helyről meg minden,de nem kellene esetleg rá tenni autókat is?Mégiscsak Opel tali nem?????Vagy lehetne egy másik szórólap amin szép,figyelemfelkeltő kocsik is vannak !!

Uff,beszéltem!

Link to comment
Megosztás:

Corsika, a helybeli üzletekkel felvettem már a kapcsolatot, áruld csak el melyik a haverod püben, hátha vele is beszéltem már!

Ui: Velo is készít plakátot, meg egyebeket, meglátjuk kinek mi lesz a véleménye!

Mackó, ha időm engedi, lehet lenézek.

Jah!És a hétévégi talira összpontosítson mki!Olyan időpontot találjatok ki,a mi mkinek jó!!!!Mostmár nincs kecmec!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.