Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Mackó, megvettem a szelepfedéltömítést!

Nézzük már meg, mert lehet nem is tömítés lesz ez, hanem szelepfedél görbülés. Ma este meló előtt nincs kedved erre kanyarodni? Illetve nem nagyon kell kanyarodni, mert útbaesik :blush:

Meg ma megyek délután futóműbeállításra ha minden jól megy.

szép napot mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó reggelt!

helyzet javul, de még nem tökéletes. bébipapit akarok. :lol:

Sanyi! én is botlottam... most nézd az aláfirkálásom. :lol: nem is figyeltem mikor csináltam, csak reflexből dolgoztam... ez van. ;)

Roli! ne érts félre, de :D

A kirándulós dologra meg itthon is ránézek, mert a család nálunk szokott a naptárba firkálni, ha menne oda valaki. Egyelőre amúgy senki sem jelezte, mikor szándékozik mátrázni.

Amigó! Futóműveske után nem kanyarodnál erre inkább? ha lehetne. lécci. vagy holnap. Mert ha a fiúk olyan jók lesznek , mint tegnap, akkor Ildi ki fog készülni este velük egyedül lefekvéskor.

Lacus meg van huzatva, kiengedtük az udvarra, mert bezárni nem lehet szegényt, erre mit veszünk észre(pedig megbeszéltük vele, hogy nem fogja csinálni), hogy a homokozóban játszik... csupa homok, stb. :blush:

szerencsére a sebeire nem ment... de lassan vehetek új eü dobozt a vectrába, mert már annyiszor kötöttünk tiszta gézt a kezére. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amigó! Futóműveske után nem kanyarodnál erre inkább? ha lehetne. lécci. vagy holnap. Mert ha a fiúk olyan jók lesznek , mint tegnap, akkor Ildi ki fog készülni este velük egyedül lefekvéskor.

Lacus meg van huzatva, kiengedtük az udvarra, mert bezárni nem lehet szegényt, erre mit veszünk észre(pedig megbeszéltük vele, hogy nem fogja csinálni), hogy a homokozóban játszik... csupa homok, stb. :blush:

szerencsére a sebeire nem ment... de lassan vehetek új eü dobozt a vectrába, mert már annyiszor kötöttünk tiszta gézt a kezére. ;)

ok, köszi, de ezt hideg motorral lenne érdemes szerintem csinálni, lehet megpróbálom, végülis valamikor el kell kezdeni :D

jobbulást

Link to comment
Megosztás:

Szabbensz,ez az olajtéma nagyon elkeserített,hogyhogy annyi olajjal járkáltál? ;) Ez pont olyan mint ha kétüteműbe 98-ast töltenél! nem volt égett szaga a motornak?Az a rohadt olajnyomásjelző szegény nem véletlenül magyarázott! Annak max alapjáraton szabad VILLOGNIA,akkor is utánanézős a dolog! Vigyázz a kisautóra! Maci segít neked mindenben,fordulj hozzá bizalommal,nagy szaki a bundás koma,rábíznék bármit! :lol:

Hali!

Köszi Vascona! Mikor megvettem a kocsit, egyáltalán nem jelzett az olajnyomásjelző, csak kb 1 hónap múlva, febr. végén, akkor is csak néha bevillant. A pesti úton mutatta, hogy már komolyan utánna kéne nézni.

Már sok infót, segítséget köszönhetek Mackónak, ezúton is köszönöm neki, meg mindenkinek, aki segít a témában :blush:

Most pótféklámpát fogok bekötni, meg elölre egy fain neon t, ami a szivagyújtóból kap áramot :D

Már nem is tudom ki kérdezte a simsont, nem érdekli komolyabban??? még mindig megvan, 80 az i.á. tökéletes gép, csak helyhiány miatt meg kell válnom tőle :-(

Üdv.: Szabbensz

Link to comment
Megosztás:

Amigo! előbb csörögj, mielőtt jönnél, mert kiugrunk anyósékhoz, meg anyámékhoz.

És nem tom mikorra érünk haza.

na most fixáltam a dolgokat, fél hatra megyek a szervízbe, ha végeztem rádcsörgök, és ha jó akkor jó, ha nem akkor majd legközelebb!

csákóóóó

Link to comment
Megosztás:

Általában hepehupás úton a következőt tapasztalom: a kocsi alacsony sebességnél elkezd finoman gyorsulni, ami egy ilyen rossz úton nem is tűnik olyan finomnak, és amíg be nem nyomom a kuplungot ezt csinálja. Egy ideig jó úton is csinálja, majd egyszercsak elmúlik.

Aki már tapasztalt ilyet, az szóljon már hozzá légyszi!

Link to comment
Megosztás:

hazajöttünk...

jelentem beléptem vasutas kalauznak... szépen kiharaptam a nyelvem, elég szépen, úgy, ahogy a jegyet lyukasztják ki, ahogy ma sikerült anyumnak megállapítania, és ezért nem bírok enni. Most röhögni fogtok, de cégen belül van megoldás... van ilyen öblögető bizb@szunk, amit használva javul a helyzet, és talán holnap már ehetek. :blush:

Link to comment
Megosztás:

tegnapi fogtörés óta 1 joghurt, 1 kefír, 1 pohár leves, és 1 liter víz... ez ment be... holnap el kell menjek dokihoz, ez nem vitás.
Gyömbim is fogorvoshoz jár mostanság, szal ezek az ételek mexokottak már.
helyzet javul, de még nem tökéletes. bébipapit akarok. :blush:
Itt esetleg Bebida-t kapphacc
Link to comment
Megosztás:

Épp tegnap néztünk egy filmet. Már rég láttam ennyire jó filmet. hmmmmmmmmm. Ritkaság. Az címe, hogy 300. Ajánlom mindenkinek, aki érzékenyebb az élet dolgaira. Ja a hegyes fogról jutott eszembe, ott az arab harcosoknak kihegyezték a fogát.

//Mackó tennap tévedtem 1 számmal felfelé: a Corsa (Ronal) felni 4,1/2 J-s a gyári KAdett meg 5,1/2-es Most kimentem megint megnézni, mert nem hagyott nyugodni a dolog, hogy csak 5ésfelesek vannak, amik teccenek.

Link to comment
Megosztás:

ha valakinek van egy 6 x 15'-ös 4 csavaros Opel felnije + egy darab bármilyen állapotú 195/60-as R15-ös nyári gumija baráti áron, akkor szóljon :blush:

VAN

Mikor kellene?

Szabbensz a motort én kérdeztem,de ne haragudj,sajnos neked a régi blokkosod van,a gyengébbik főtengellyel,(félre ne érts,nagyon hibátlan az is) az újabbak másabb anyagból vannak,a sonkák távolabb vannak rajta(vastagabb a hajtókar töve)

visszafolyós a karbija,és 4-es váltó van alatta. Egyébként nagyon tetszett így külsőre meg állapotra is,csak nem ilyet keresek.

Ne hari. Meg most kiderültek dolgok az autóm átírásával kapcsolatosan,most kb 160e forintot ki kell dobjak az ablakon csak azért,hogy ne vonják ki a forgalomból... úgyhogy most lóvé se lett volna rá :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.