Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Beszéltem a sráccal, ha érdekel vkit, aki Dj-skedne, hangtechnikáról felelne, előfordulhat, hogy a szállásért, meg egyébért cserébe emgcsinálná. Ha érdekel még mindekt, akkor felhívom ide fórumra, vagy megadom az msncímét, aki kéri. Ja és nekünk most van egy fölös meghívónk, ha kell vkinek, de csak pár napig használhatjuk fel, úgyhogy gyorsan szóljatok.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ugye srácok, szeretitek a sapkát????A támogatónak megígértem viseljük a sapkáját a talin...

Örömmel jelentem be támogatónk van a Sörpocak versenyre a sörgyár által :blush: Kezdjetek edzeni.Ennek örömére vettem egy szekrényt, és a kiszolgálót elhívtam a talira :D Majd viszek neki szórólapot

Link to comment
Megosztás:

Ugye srácok, szeretitek a sapkát????A támogatónak megígértem viseljük a sapkáját a talin...

Örömmel jelentem be támogatónk van a Sörpocak versenyre a sörgyár által :blush: Kezdjetek edzeni.Ennek örömére vettem egy szekrényt, és a kiszolgálót elhívtam a talira :D Majd viszek neki szórólapot

Szekrényt? milyen szekrényt? Hát nekem van sapkám, de ha nagyon jól néz ki, akkor esetleg. De ne legyünk azért bohócok, főleg hogy az egész nema sörről szól, hanem az opelről. Opeles sapiról lehet szó.

Link to comment
Megosztás:

Ugye srácok, szeretitek a sapkát????A támogatónak megígértem viseljük a sapkáját a talin...

Örömmel jelentem be támogatónk van a Sörpocak versenyre a sörgyár által :mellow: Kezdjetek edzeni.Ennek örömére vettem egy szekrényt, és a kiszolgálót elhívtam a talira :unsure: Majd viszek neki szórólapot

A sörpocak versenyre én is benevezek! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A sörpocak versenyre én is benevezek! :rolleyes:

Véleményem szerint lesz pár esélyes versenyző a Sörpocak versenyen a pestiek közül is! :unsure:

Ja, és én sem szeretem túlzottan a sapkát, de ha kapok egyett szívesen viselem a nemes cél érdekében. Egyébként is legalább nem süt szemembe a nap! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

hát kinek mi a fontosssss :mellow: :unsure: :D

na jó nem szemétkedek,így is ki vagyok má tagadva :rolleyes:

Jöttem ma hazafelé Hatvan felől, Nyékládházánál van egy oan, hogy Adorján tanya, egyből az jutott eszembe, hogy a gazdája ezek alapján lehetne Adorján Tanyás :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. (ez nem Galla)Ennek a sapinak akkor lenne értelme, ha a piac uccán lennénk, ahol ezer ember elhalad előttünk, de itt uazok az emberek lesznek, és nagyjából mindenki ismerni fog mindenkit, de azért ha nekünk adják, akkor mérne. Nyuszi mi is lesz a Blitz víkend a debreceni talihoz képest :-))

Link to comment
Megosztás:

Jöttem ma hazafelé Hatvan felől, Nyékládházánál van egy oan, hogy Adorján tanya, egyből az jutott eszembe, hogy a gazdája ezek alapján lehetne Adorján Tanyás :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.

áááááááááá vazeeeeeeeeee ez kííííííísszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :mellow: :unsure: :D

vééégem van :lol:

egyébként egyszer poénból benéztünk oda,hááááát kicsit elmaradott helység,kevés ház van,úgy néztek ránk,mintha másik dimenzióből érkeztünk volna... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos már le van foglalva a szállás, nem mondhatom vissza, későn kaptam meg a levelet, ezért a nyaralás elsőbbséget élvez, sajna, amúgy sem biztos, hogy mentem volna....

Tamás, és ha a sapka mellé sört is adnak????Így már megfontolod mi???

Srácok ma este találkozom a Dj-jelölttel, ha időben hazaérek, szóval eredményről majd hétfőn tájékoztatlak titeket. Pedig este akartam, hogy fussunk össze beszélni 1-2 dologról, de így most ez csúszott pár napot.

Na rohanok is tovább, szép napot nektek

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

De régen nem írtam megint... teljesen újra kellett telepítenem a gépet, s most jutottam el odáig h tudjak már ide írni.

Beteg az opelem :rolleyes:

Az a jelensége, hogy hidegen meseszépen húz a kocsi, semmi baja, de ahogy bemelegszik, s egy adott sebességre beállok, vagy akár alapjáraton is, leáll az autó, mintha valami letiltana, pl ha 90 nel haladok, és leáll, akkor adok neki egy padlógázt, 3-4 mp ig gondolkodik, majd magához tér, s újra megy, de az is csak 200 m tert tart. ha megállok pihentetni 5 percet, ismét tudok meni 5 km tert... valami melegszik, de nem tudunk rájönnni, hogy mi. Cseréltük a gyertyákat, és a gyújtótrafót, s akkor ia ez a jelenség. DE csak meleg motornál, hidegen nem csinálja.

Egy csávóka a jeladóra gondolt, h az haldoklik, állítólag tipikus opelbetegség az F AStrak nál...

Van tippetek mi lehet a baja?

Üdv.: Szabbensz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.