Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

egyébként egy térképet csinálhatnánk,és kirakhatnánk a weblapra pl. hm?

Tervben van. Hamarosan megjelenik az oldalon, de a bannereket fontosabbnak tartottam. Bár még nincsenek fent a szuperauto-n. Ha holnap sem lesz fent, akkor hívom Tamást.

Mától én is kizárólag a szabályoknak megfelelően vezetek. Mármint ami a sebességet illeti. Főleg, ha egy Opeles jön mögöttem. Akkor még fékezek is. :rolleyes: Köszi Tomi!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Egy új vectra állt ma előttem, olyan színű mint HOBi, és jó segge volt, vagy az a gazdájáé volt? :mellow: Na mindegy, amúgy is tudom nem való neke olyan erős gép :rolleyes:

hát ha gazdája seggét nemigen láthattad...hacsaknem vele egy autóban ültél vele :lol:

amúgy nem olyan erősek azok általában...persze van olyan is...

de elboldogulnál vele :D

anno amikor árultam a gti-t,egy csaj mondta,hogy ő megveszi,mert hogy milyen jó...mondom nem kéne,nem az a kifejezett női autó (széles kerék,combos kormány,rettenet kemény kuplung) deeedeeee neki kell..mondom ok,akkor próbálj meg megfordulni a parkolóban...de fél perc után kiszállt,hogy ez tényleg nem női autó :unsure:

de a mostani erős autók már más világ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ok, akkor keresek egy gazdag férjnek valót :mellow: aki majd megfinanszírozza, de előtte azért kiugrok egy tesztvezetésre hamarosan :rolleyes:

Emlékszek a KIAra, én még azt sem szerettem vezetni :unsure: azaz szokatlan volt...

szavak,szaaavaaaakkkkk

na látod a szokatlan és nem szeretés nem ugyanaz...akkor ha beülnél egy vectrába,mi lenne? az se lenne jó? :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek elboldogulnék egy vectrával? :rolleyes:

Szerintem el. A többeik megindokolták.

2 említésre méltó dolog történt:

1. Készen vannak a naptárak.

2. Hívott Tamás, hogy átadta a bannereket a programozóinak és hamarosan kint lesznek az oldalon. Pontosítok: Már kint vannak. Gondolom a formátumon még dolgoznak, de mi vagyunk az első helyen. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem el. A többeik megindokolták.

2 említésre méltó dolog történt:

1. Készen vannak a naptárak.

2. Hívott Tamás, hogy átadta a bannereket a programozóinak és hamarosan kint lesznek az oldalon. Pontosítok: Már kint vannak. Gondolom a formátumon még dolgoznak, de mi vagyunk az első helyen. :mellow:

te nem olvasod amiket én írok?????? :unsure: :D

Ha boldogulok, akkor egy gazdag férj rendel :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

te nem olvasod amiket én írok?????? :rolleyes: :mellow:

A weblapos hsz-edre gondolsz? De olvastam, de csak ez után. Az "új hozzászólások" ezt hamarabb hozta... Engedélyt kérek meghunyászkodni. Amúgy tudtam, hogy értesülsz róla, mert Tamás mondta, hogy felhív.

Link to comment
Megosztás:

A weblapos hsz-edre gondolsz? De olvastam, de csak ez után. Az "új hozzászólások" ezt hamarabb hozta... Engedélyt kérek meghunyászkodni. Amúgy tudtam, hogy értesülsz róla, mert Tamás mondta, hogy felhív.

Tamások kontra Nyuszi, jó meccs :rolleyes:

Az utazást beszéljétek már meg, én már nem leszek gépnél ma, de lenne egy javaslatom, induljunk tőlem, mert akkor legalább mutatnék vmit, és segítenétek visszatenni a mosógépemet :mellow: (jó ez vicc, most visszateszem, remélem)

Link to comment
Megosztás:

jelentem még "gazdag vagyok".

Tegnap este ismét kiszórtam vagy 200 lapot... ma meg vagy 50-et...

Tomi West Autó -s kéri, hogy így írd ki a nevét a webre. (kis/nagy betűk)

Voltak nála sokan, én meg sietős voltam, de örült, hogy vittem neki szórólapot, meg "plakátot"-

ui: abból Tomi ha tudsz, kreálsz egy West Autósat lécci, hogy ő is rajta legyen.

Metához nem jutottam el, és most megyünk anyósékat hússal lenyúlni.

Amígo. 5e... az alapjárati. Szerintem megnézzük a kerticsapot. :rolleyes:

most rohanok.

Link to comment
Megosztás:

jelentem még "gazdag vagyok".

Tegnap este ismét kiszórtam vagy 200 lapot... ma meg vagy 50-et...

Tomi West Autó -s kéri, hogy így írd ki a nevét a webre. (kis/nagy betűk)

Voltak nála sokan, én meg sietős voltam, de örült, hogy vittem neki szórólapot, meg "plakátot"-

ui: abból Tomi ha tudsz, kreálsz egy West Autósat lécci, hogy ő is rajta legyen.

Metához nem jutottam el, és most megyünk anyósékat hússal lenyúlni.

Amígo. 5e... az alapjárati. Szerintem megnézzük a kerticsapot. :rolleyes:

most rohanok.

nekem megérne annyit, egyébként lehet olcsóbban meg lehet szerezni, de itt nem ez a lényeg, hanem hogy kipróbálhatom-e megvétel előtt?

számlap?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.