Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

nem hiába van km VAGY 1 év az olajcserének megadva :rolleyes: pláne,ha taposod is...

Na igen családom első és jó magam első autója, amit jogsi után kaptam meg!És mivel csak nekem van jogsim a familyben nekem ezt aztán tudni kellett volna 3 hetes friss jogosítvánnyal, hogy gyorsan egy olajcsere! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond, mostmár ezt is tudod. Nem hiszem, hogy ettől baja lenne. Ha a nívópálcán nem tűnik kormosnak, akkor gond egy szál se szerintem. Bár az ilyeneket én mindíg lazán veszem. Ha beszar a motor, akkor csere! :mellow: (Persze az én példám nem követendő!)

remélem keveréket tankoltál bele :unsure:

Keverte ez magának. :D

A mocitetőm így nézett ki a motorcsere közben. :rolleyes: Képzelheted a motortertet. Ette is, meg ki is csapta, ahol csak tudta, farsot is szívott. Beteg volt már, na.

Link to comment
Megosztás:

Jól látja a kedves kolléga. :rolleyes: Szegény szenvedett már eleget, nyugodjon békében. Az önindítója tovább él a 2.2 ben, a generátora egy Asconában, a himbasora egy Kadettben. A többi meg várja, hogy elvigyem egy fémgyüjtőhöz. Motorszáma emlékezetemben (és a 2.2-n) örökké élni fog! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Mert amikor reggel bejelentkeztem, akkor olvastam vissza 2 hónapra visszamenőleg, és nem akartam belefolyni dumálásokba. Mostmár elolvastam mindent, úgyhogy pofázok. :rolleyes: Egy barátom amíg dolgozik, addig használom a gépét. Megkértem, hogy töltse le a Heroes 23. részét, ő meg azt mondta, hogy töltsem le én. Hát, letöltöttem. :mellow: Mostmár csak a hosszúpuskán várom hozzá a felíratot.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Ma furcsa dolgot vettem észre a kocsin, helyesebben a kocsiban... Szállok ki a werdából, s kacsingat a kocsiból a zsenge hajtás :rolleyes:

Jó, hogy nem csuktak le :unsure: Sunyiban fű termesztés a kaszni alatt :mellow: :D

Arra kiváncsi lennék hogy került be ide az a rengeteg föld, és fű...

füves.JPG

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Ma furcsa dolgot vettem észre a kocsin, helyesebben a kocsiban... Szállok ki a werdából, s kacsingat a kocsiból a zsenge hajtás :rolleyes:

Jó, hogy nem csuktak le :unsure: Sunyiban fű termesztés a kaszni alatt :mellow: :D

Arra kiváncsi lennék hogy került be ide az a rengeteg föld, és fű...

S5000500.JPG

Bio-autó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én már a jövőre is gondoltam :mellow:

Nem kell kert, a kocsiban fogjuk megtermeszteni a zöldséget :unsure:

u.i. Kösssz szépen, h segítettél a képet betenni :rolleyes:

Sztem ritka látvány....

Huhh hát nemtom, hogy a hideg rázna, ha iet látnék bullon, vagy hánynék :-)) Ez bazzeg irtózatos. Nem barátkoznak a föld, és a fém.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.