Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Aztán üljünk veled kocsiba, és üvöltsük az aláírásodat: "Live fast, Pray hard!" :mellow:

neked kértem...és azt írtam nem kell sok.

Belga:az a kocsiba be.....vagy mi....Omega, meg nem tom...más vélemény?

Én inkább csendben maradok, mert amit mi Johnny-val szoktunk halgatni, attól kimenekülne a díszes társaság. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

neked kértem...és azt írtam nem kell sok.

Belga:az a kocsiba be.....vagy mi....Omega, meg nem tom...más vélemény?

kösziiiiii :rolleyes: bár te is szereted

amiket írtál,jók,bár én mindig azt mondom,ott fog kiderülni,mire van igény.szóval sokrétű zene kell. Jonny,gépről megy majd a zene,ha jól emlékszem? mert akkor viszek egy vinyót,dvdt,cdt,vagy valamit mp3-mal,ha esetleg tudok hozzátenni ezáltal a repertoárodhoz!

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Beszéltem a www.totalcar.hu olajdokijával a motorolajról, amit vettem Castrol GTX Magnatec 10W40, erre ő:Az OPEL a saját szabványaihoz (GM-LL-A-025 és B-025) a SAE 0W-30, 0W-40, 5W-30, 5W-40 viszkozitási értékeket preferálja. Ettől függetlenül lehet használni az Opelbe, mert a másik fontos követelménnyel, az ACEA A3 minősítésnek megfelel.

Most vegyek Mobil motorolajat 15000-ért, hogy meg legyen a szabvány? :rolleyes:

Azt a gyári motorolajat biztos nem rakom bele!:mellow:

Link to comment
Megosztás:

holnap ki mikorra ér be ide? illetve kb. mikor akarunk kimenni a majorba?

Én délelőtt a kozmetikusnál "szépülök". Talán Du. 2-re debibe tudok érni. De ha ti kimentek hamarabb, akkor ki is tudok menni, mert hírtelen akár két autó is kéznél van. Nagybátyámtól lejmoltam a Warcit, de lehet, hogy a Szuzit is el tudom vinni itthonról.

Link to comment
Megosztás:

kösziiiiii :mellow: bár te is szereted

amiket írtál,jók,bár én mindig azt mondom,ott fog kiderülni,mire van igény.szóval sokrétű zene kell. Jonny,gépről megy majd a zene,ha jól emlékszem? mert akkor viszek egy vinyót,dvdt,cdt,vagy valamit mp3-mal,ha esetleg tudok hozzátenni ezáltal a repertoárodhoz!

Én mikor buli van és már nem vagyok alkoholmentes,akkor a köv.zenéket hallgatom szívesen:rock,rap,mulatós,hip-hop,disco,party,rave,trance,közös gajdolás..... stb.... :rolleyes: szóval ha jó a buli minden jöhet!!!!

Link to comment
Megosztás:

Úristen, 1 nap alatt ennyit írni, csak pár órára hagytalak itt benneteket, és 3 oldal ment le :-)) Huhh kaszáltunk egy nagyot odakinnt, kis bazalttisztítás, sterimóval, fűszegélynyírás, és utána zuhany sterimóval, bäszott jó volt, főleg a vége mmmmmmm de azért itthon is lefürdök. Mackó holnap hova "be" megy mindenki? Hol talizunk, vagy mindneki a vikendbe megy? Megbeszéltem már nyuszival, de hogy ti is tudjátok, fél2 felé haza kell ugranom fogorvoshoz, úgyhogy ne a tó alján keressetek, ha eltűnök.

Link to comment
Megosztás:

kösziiiiii :rolleyes: bár te is szereted

amiket írtál,jók,bár én mindig azt mondom,ott fog kiderülni,mire van igény.szóval sokrétű zene kell. Jonny,gépről megy majd a zene,ha jól emlékszem? mert akkor viszek egy vinyót,dvdt,cdt,vagy valamit mp3-mal,ha esetleg tudok hozzátenni ezáltal a repertoárodhoz!

igen arról is nyugodtan hoz

Link to comment
Megosztás:

Srácok, igaz hogy sok rádióval beszéltem, de esetleg nem tudjátok, melyikben megy a reklámunk?????Én a maxra tippelek, mert ugye ott volt kapcsolat....de közben másokkal is felvettem a kontaktust. szóval 106 ra fel, és ha vki meghallja szóljon. Ismeretlenek szóltak amikor a talira hívta őket a családom, hogy tudják, hogy lesz, mert bemondta a rádió....

A fehér corsásra tipp valakitől?

Link to comment
Megosztás:

Srácok, igaz hogy sok rádióval beszéltem, de esetleg nem tudjátok, melyikben megy a reklámunk?????Én a maxra tippelek, mert ugye ott volt kapcsolat....de közben másokkal is felvettem a kontaktust. szóval 106 ra fel, és ha vki meghallja szóljon. Ismeretlenek szóltak amikor a talira hívta őket a családom, hogy tudják, hogy lesz, mert bemondta a rádió....

A fehér corsásra tipp valakitől?

én délelőt a Gold fm hallotam

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.