Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Én + reggel mikor vége a melónak valszeg pár hideg sörrel fogom magam lehűteni mivel majdnem 3 hét szabira megyek hétfőtől! :)

A pihi alatt először is a garázst teszem rendbe,majd az udvart és kertet.Augusztus elején Bogácson leszünk és Egerben.

Megyünk még fürdeni Gyulára meg ilyen egy napos programok.......sütés ,evés-ivás......stb

Link to comment
Megosztás:

Holnaptól legalább egy hétre eltűnök. Irány Fehérvár, aztán spuri tovább Zamárdiba!

Hát ne mán akár össze is futhatnánk, mert én meg most délután fogok elindulni vissza pestre kaposvárról, és asszem fehérvár az útba esik, vagy nem? :-// BLelle felé kéne mennünk, ha el nem tévedünk, éehet, beugrunk Hévízre is, sosem voltam még ott.

Link to comment
Megosztás:

Bocsánatot kivánok a tisztelt tagságtól de szervizben volt a számítógépem és így nem tudtam kellő mélységben kivenni a részemet a csapat online életéből.A gép ithon van semmivel sem lett jobb de még műxik. :) Egyenlőre.

Annál örvendetesebb hírrel tudok szolgálni, miszerint tul vagyok egy újabb Villámtalin mindannyiónk kedvenc Nyuszijával.Részletek a megfelelő topicban. :) Jelzem ebben a hónapban én vezetek 3 azaz három talival B)

Mackó a víz még mindig nem szivárog a hűtőből tehát akkor megcsináltuk de nem kicsit....nagyon. :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.