Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Utálom a női sofőröket...és szőke volt, és ráadásul opeles....és mégis....

mi történt?

bár nap mint nap történik valami,én azért elég jól tolerálom az ilyen hibákat,mindenkinek oda kell figyelnie,hogy segítsük a másikat,és épségben érhessen haza mindenki

persze megértem,hogy benned ez más emlékeket ébreszt :) B) :)

Link to comment
Megosztás:

Hosszú szabi volt,de hamar eltelt.Marha nehéz most újra belelendülni a melóba! :)

Eger,Bogács környékén voltunk ,szuper volt bár 1x megáztunk a strandon,boroztunk a borospincéknél Bogácson,hegyet másztunk meg ilyenek.

Jó hely ez a Bogács?, most hívott vmeik nap egy bnőm, hogy párocskákkal menjünk oda fürödni, aszittem, egy kis eldugott hely.

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Tegnap jártunk Abádszalókon a családdal. Jártunk rokonnál, aki ilyenkor a 4 szobás házát ki szokta adni, és 10 fő-nek van hely. Egy esetleges későbbi ottalvós talinak is jó hely régiós szinten.

Ma voltam klímásnál, ki lett pucolva a rendszer, meg fényt derítettünk a búgás okára. Hibák elhárítva. :)

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy nem értek hozzá, és lehet felületesen követtem az eseményeket, de nekem úgy tűnik mackó mintha mostanában sokat kellene javítani a kocsit? Mi lett vele, hogy ennyi a baj? vagy csak hallásra tűnik soknak? :)

Há bammeg Nyufi, bár már ott járnék, hogy a kis zúgó hangot kell mexüntetnem az ótómban :-DDDDDDDDDDDDDDDDD

Megvettem a bogárhoz az érdekes zöldes-sárga árnyalatú magasfényű festéket, gittet edzővel, meg szórógitt, aztán mehet a meló

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! Múltkor volt a generátor, aztán megint, és megint. :) Végül félig régi, félig új alkatrészekkel műkszik. :)

Most 4 szilent volt cserézve, mert kellett, ugyanis kopogott, meg megpróbáltuk elhinni, hogy nem hátsó főtengely szimmeringes a kocsi, sajnos nem jött be. Vékonyan szökik az olaj a szimmeringnél, szóval ki kell majd cserélni záros határidőn belül. A Klíma meg tavaly óta búg... sajna még mindig... holnap megyek is reklamálásra. B)

Szóval nem kell sokat javítani, csak ezek nem olcsó murik voltak/lesznek, és hát tőke nélkül nem ment.

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! Múltkor volt a generátor, aztán megint, és megint. :) Végül félig régi, félig új alkatrészekkel műkszik. :)

Most 4 szilent volt cserézve, mert kellett, ugyanis kopogott, meg megpróbáltuk elhinni, hogy nem hátsó főtengely szimmeringes a kocsi, sajnos nem jött be. Vékonyan szökik az olaj a szimmeringnél, szóval ki kell majd cserélni záros határidőn belül. A Klíma meg tavaly óta búg... sajna még mindig... holnap megyek is reklamálásra. B)

Szóval nem kell sokat javítani, csak ezek nem olcsó murik voltak/lesznek, és hát tőke nélkül nem ment.

Legalább 10 évesen is oan lesz az ótód, mint az új. Kaptál tőlem msg-t?

Link to comment
Megosztás:

És ez nem vicc. Én annakidején az egyik haverom padlásán kutakodtam kincsek után, mert az olyan régi tipusú házak pincéje kamrája padlása mit az övék mindig értékeket rejt és találtam is.A srácaival lehordattam a padlásukról egy csomó sörösüveget , amik még a házuk építésekor gyültek össze.Volt abban Borsodis,Rákóczis és jófajta Kőbányais üveg vagy 200 darab.Anno ezekért 2ft-ot adtak darbonként.Akkortájt valami 10-20 ft lehetett a tarifa.Na mit kezdessz ezzel a sok szeméttel?-kérdezte Bálint haver.Ezeket már nem gyártják és nem is veszik le.Uccu elő a gyerek fürdető kád meg a disznótorban használatos teknő és gyerünk cimkét áztatni.Aztán szárazra törölni és vissza a boltba meg a kocsmába.Mert arra vigyázni kellett, hogy egy helyre ne vigyünk 20-30-nál többet.Végülis összegyült egy baráti kis összeg amit megpótoltunk nekik és a gyerkőcöket elvittük a vidámparkba meg csónakázni.Teleették magukat vattacukorral meg fagyivalés este már mondták az apjuknak, hogy igyatok apa jó sok sört Lalival mert a jövőhéten is el akarunk menni valahová. :)

Hát így van ez a lekötött betétekkel.....

Holnap megyek Kecskemétre és nézek F16-osokat igazit B)

Link to comment
Megosztás:

Opel Astra és Corsa OPC összehasonlítása 5 perc múlva az RTL klubon.

Nyahh megvolt, bár szerintem ez a gyerek, ameik elemezte eléggé bal######. Autómániában az egyetlen szakértő a Tóth, aki a motorokat vizsgálja, az tényleg objektív, és ért hozzá. Nem mondja azt egy szalonautónál, hogy nincs semmi futóműhang, kopogás, stb. :-)) Hát meik új autónak kopog a futóműve? :-DD Ez meg aszongya, hogy a Corsa nagyobb élmény, hát persze hisz kisebb autóban a kisebb sebességet is jobban érezzük, mint a nagyban. Jobban kilátsz az útra, meg nem fexik annyira.

Link to comment
Megosztás:

hááát azért ez nem ilyen egyszerű,szerintem.

az új corsa nem éppen pici autó,na meg úgy minden porcikája a sportosabb igénybevételhez készült.

az astra meg gondolom a súlya miatt sokkal másabb.

bár nem láttam a műsort,sajna :)

Nahh aki akarja, az érti, hogy mit is írtam. Nyelvtanilag asszem eléggé fairek a mondataim.

Link to comment
Megosztás:

...Ez meg aszongya, hogy a Corsa nagyobb élmény, hát persze hisz kisebb autóban a kisebb sebességet is jobban érezzük, mint a nagyban. Jobban kilátsz az útra, meg nem fexik annyira.

Endlos! Én nagy autóban kisebb sebesség mellett is nyújtok neked olyan élményt, hogy besz@rsz! :) Ja, és tutira érzed! :)

Amúgy az Autómániás megjegyzéseddel teljesen egyetértek. Én sem bírom azt az autós műsort, nem is nézem. Igaz, mást sem. Csak a Totalcar-t. Abban vannak régi autók is. Újat nem veszek, nem is érdekelnek, akkor minek nézzek olyan műsort, amiben csak ilyenek vannak (mégha Opel is...)?

...Nyelvtanilag asszem eléggé fairek a mondataim.

Fejlődik, fejlődik! :omg: B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.