Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Navárjunkacsak, most miről van szó? Amiket az aláírásba beraktam, azokat azonnal töröltem is, tán 5 percig voltak fennt. Mit kell még törölnöm? Vagy csak elkéstél kicsit Lujdzsi a beszólással? :-))

amit kellett,már kitörölted,köszi.

Lujdzsi csak később reagálta le :unsure:

és üdv az elveszett báránynak :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ennyire sokmindent csinálok. Bent több a meló, e maitt ritkábban tudok felmenni a netre (ez látszik azon is, hogy ritkábban vagyok msn-en). Otthon meg keveset vagyok, ha igen, akkor meg nem gép előtt.

Azért még élek, és nem felejtettelek el titeket. :unsure: Most, hogy sikerült véggolvasni, így már hozzá is fogok szólni dolgokhoz.

Link to comment
Megosztás:

Itt is!

Pedig ma ki akartam takarítani a vectrát... a srácok valami bónuszt eldugtak benne... és kezd szagosodni...

Az jó lehet. :unsure: Nézd meg, hogy nincs-e ráégett macska a blokkon, mint havernak volt. Neki is szgos volt a kocsi. Már többször is kitakarította, de hiába. Mígnem egyszer benézett a motortérbe is. Nem volt szép látvány és munka sem...

Link to comment
Megosztás:

Az jó lehet. :wacko: Nézd meg, hogy nincs-e ráégett macska a blokkon, mint havernak volt. Neki is szgos volt a kocsi. Már többször is kitakarította, de hiába. Mígnem egyszer benézett a motortérbe is. Nem volt szép látvány és munka sem...

akkor gondolom a cicc-ciccc,cicuskám se hatott :lol: :unsure:

még jó hogy reggelizek :lol:

Link to comment
Megosztás:

ugyan,csak a wunderbaum romlott meg :)

Vagy a Wunderbacon avasodott meg. :o

akkor gondolom a cicc-ciccc,cicuskám se hatott :wacko: :unsure:

még jó hogy reggelizek :D

A macsek fele rá volt égve a blokkra, a másik fele oszlott. Szerinted hatott a cicc? :lol:

Jó étvágyat!

Asszem én is lépek enni valamit. Tegnap kimaradt a vacsi. Mondjuk megérte. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.