Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok !

Jelentem hazaérkeztem nyugateurópai körutamról. Rotterdam kib....messze van de szép hely és az odavezető út se semmi.

Nem nyaralás volt csak munka. :lol:

Ezeknél az osztrákoknál és németeknél nincs más út csak autópálya :unsure:

A csaj a GPS -ben csak azt hajtogatta állandóan hogy tarts jobbra majd hajts le az autópályáról, menny 200 métert majd hajts fel az autópályára. :lol:

Ja és a németeknél ingyér mehetsz a hollandoknál ugyannennyiért még ki is vann éjjel világítva a pálya. Hogy csinálják??? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Napsütéses, rigófüttyös szép jó reggelt mindenkinek!

Az előbbivel találkoztam, az utóbbival nem, de lehet rá esélyem, mert az egyik főnököm vezetékneve Rigó. :unsure:

Az elmúlt napok eseményei röviden:

- Tegnap megjött a céges mobilom. :wacko:

- Végre látom az alagút végét a házfelújító projekt első fázisában.

- A kocsi kívül-belül koszos és nincs időm kitakarítani. :lol:

- Holnap szabin leszek (mondjuk attól melózok, csak nem a cégnél).

Amúgy jó kedvem van és végre indulunk reggelizni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát olyan mákdarálóval amúgy is mit kezdenék [legyintős smile] :unsure: :wacko: :lol:

Tamástamás. kibúlyhatnál már a pelusból. Vkinek ez jó, valakinek meg az. Vki szereti, ha az autója ki van fizetve, valaki meg csak az új autó presztizsértéke miatt bármit megvesz, csak hogy többnek érezze magát, mint ami. Az én önbizalmamnak is jót tenne egy Subaru Tribeca, vagy egy fentebb linkelt Triumph, nadehát nem csak erről szól az élet :-))

Link to comment
Megosztás:

Hagyjad Endlos, ez a kettőnk párharca! :lol: Nem kell komolyan venni sem engem, sem Tamást. Egyszerűen nem tudjuk egymást mással szórakoztatni itt, csak a faros-orros, új-régi vitákkal. Nem is viták ezek, csak csipkelődések. De én csípem a nagyobbat! :lol:

az addig ok,hogy csíped a nagyobbat,de nem félsz tőle? :wacko: :unsure:

(nem kell válaszolni :) )

endlos,ne aggódj piciny lelkem miatt,csak szórakozunk az úrral,semmi több :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.