Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Elárulok egy titokot: okos lesz az autó. Dinivel vadászunk erősen CarPC cumókat Ebay-ről. :lol: Tavaszra sikerül elérnem, hogy az autóm okosabb lesz, mint KITT. Gombnyomásra idul, gombnyomásra zár, ablakot felhúzza, a riasztó nem csak visít a nagyvilágba, de üzenetet is küld a kulcstartóra, hogy mi is történt, 8''-os monitoron tudom nézni, épp hol tévedek el (IGO), lesz videózás, tévézés, rádiózás, játszás, netezés (mindez érintő képernyőn). Ja, és már csak két autó van az enyém előtt a műhelyben, aztán gurulunk lefele. :lol: A jövőhéten érkezik meg a gyanta, és az üvegszálas paplan, a lemez cuccok meg megvannak már lassan két éve. A héten a sárvédőket gyantáztam, tanulom kifele a szakmát. Igazából csak pasztáztam, és görgőztem, a kikenést még Fikusz csinálta, de jól haladok. :lol:

Szóval kezdek tűkön ülni, na! :P

Link to comment
Megosztás:

Elárulok egy titokot: okos lesz az autó. Dinivel vadászunk erősen CarPC cumókat Ebay-ről. :lol: Tavaszra sikerül elérnem, hogy az autóm okosabb lesz, mint KITT. Gombnyomásra idul, gombnyomásra zár, ablakot felhúzza, a riasztó nem csak visít a nagyvilágba, de üzenetet is küld a kulcstartóra, hogy mi is történt, 8''-os monitoron tudom nézni, épp hol tévedek el (IGO), lesz videózás, tévézés, rádiózás, játszás, netezés (mindez érintő képernyőn). Ja, és már csak két autó van az enyém előtt a műhelyben, aztán gurulunk lefele. :lol: A jövőhéten érkezik meg a gyanta, és az üvegszálas paplan, a lemez cuccok meg megvannak már lassan két éve. A héten a sárvédőket gyantáztam, tanulom kifele a szakmát. Igazából csak pasztáztam, és görgőztem, a kikenést még Fikusz csinálta, de jól haladok. :lol:

Szóval kezdek tűkön ülni, na! :P

Huhh de felvitte az isten a dolgodat :-)) Ezt a paplanozós gyantázós dolgot nekem is megmutathatni vki. (Bár dolgoztam ien helyen, mint fényező, de nem nagyon engedtek a közelébe) Bár a célom az volt, hogy kitanuljam. Nem az, hogy éjjel nappal gitteljek, csiszoljak. Hogy akár egy iet, : Például vagy egy iet autóóóóóóóóóóóó meg tudjak csinálni.

Szabotnak: Tisztelt Uram!

Kérjuk, 3 napon belül szíveskedjen ellátogatni hozzánk vérvételre, és hozzon magával székletmintát.

Munkáltatója kérésére szükséges megállapítanunk, hogy a munka a vérében van-e, vagy szarik rá!

Üdv :

Üzemorvosi Labor

Link to comment
Megosztás:

Srácok, a céggel szervezzük Az igazi Da Vinci című kiállítás megtekintését, 20 fő felett már igen jutányos áron lehet megtekinteni(1800FT), ha van kedvetek velünk tartani vetetek nektek is jegyet, csak időben szóljatok. Ha valaki megveteti, és lemondja, nem tudom visszafizetik e a pénzt. Előreláthatóan csütörtöki nap, este 7 óra, lehet, hogy a jövő hét.

Link to comment
Megosztás:

Elárulok egy titokot: okos lesz az autó. Dinivel vadászunk erősen CarPC cumókat Ebay-ről. :lol:

...

Szóval kezdek tűkön ülni, na! :P

:lol: Sanyi, neked ilyen lesz??? Neked, akinek a szivargyújtó is felesleges elektronika??? Nem hiszem el, hogy ezt te írtad.

Köszi a jókívánságokat!

Iwiw-et kihagynám. Elég keveset vagyok gép előtt (az oldal is csak lassan frissül).

Mostanában többet fogok Db-be járni. Ancsa (barátnőm) Db-be jár 2 hetente suliba és szoktam érte menni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: Sanyi, neked ilyen lesz??? Neked, akinek a szivargyújtó is felesleges elektronika??? Nem hiszem el, hogy ezt te írtad.

Hát igen, elsőre meglepő, hiszen számomra még a hifi is felesleges, eddig sem igazán hiányzott. :lol: De cimborával eldöntöttük, hogy ikreket csinálunk kicsi és nagy Mantából egyaránt (az én fekete-arany fényezésemet már mutattam, az övé pedig ilyen lesz). És ő a belterébe mindenképp DVD lejátszót, és TV-t akart. Én meg gondolkodtam. Ha már egyszer informatikus vagyok, akkor nehogymár ennyinél megálljak! Ráadásul használt cumókból összelapátolva nagyjából ugyanannyiba kerül, és jóval többre használható. És az sem mellékes, hogyha megyek újra Franciországba, vagy bárhova máshova, akkor az utasaim nem unatkoznak úgy, mint most. Elvégre a Mantát direkt túrázgatni vettem, jó hosszú utakra.

Ja, és a lényeg: a számítógép már megvan, 111 Euróért. 2.4 P4, 512 Mb RAM, 80 Gb HDD (ezen kicsit segíteni fogok :P), a cégtől pedig már kihoztam egy Slim DVD backplane-t, úgyhogy lesz DVD író is ;).

Úgyhogy most azon gondolkodom, hogy a motoromat a processzorhoz kellene igazítani. Azaz 2.4-es procihoz 2.4-es motor. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.