Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

a magasabb wattszámú izzóval nem biztos hogy eléred azt,amit szeretnél,mert egy száz wattos izzó nem lesz kétszer erősebb mint egy 55 wattos...én személy szerint az emelt fényerejű (de ezáltal rövidebb élettartamú) izzókat ajánlom,pl Tunsgram Megalight Plus,de pl az Osramnak is van ilyenje.ezek borsos árúak a sima izzókhoz képest,én pár hónapja 4500/pár áron vettem a H7-es Tunsgramot.de a különbség látható.

ja a xenon gázzal töltött,fényplazmát kibocsájtó nagyon######aésnagyonjólláccmajdvele 1500/pár árú tuning :cry: izzókat elfelejtheted.kívűlről esztétikus,belülről halovány :D

ja és jó reggelt :( csak én nem tudtam éjjel aludni? :P

Hali!

Köszi! Mostanában nem jártam a fórumon, szóval nem tudtam, hogy ez volt a téma régebben... Nem tudom, hogy a foncsor e a rossz, de az biztos, hogy a bal első lámpatest beázik... Reggelenként kis vízcseppecskék vigyorognak benne... Ezt hogy tudnám orvosolni? mert nem egészséges jelenség...

60/55 W os izzót 550 ft/db áron vettem, ha az emelt fényerejő olyan áron kis élettartamú, akkor inkább marad a gyári...

Tuning izzókban egyáltlalán nem gondolkodtam.

Üdv.: Szabbensz

Link to comment
Megosztás:

titoktartó vagy,úgy látom :(

jól eltűntél,eltűntetek mostanában!

:P

Igen, sajnos eléggé el vagyunk havazódva néha! Olvasgatni térek be ha van pár percem, de írni sosincs időm! Most viszont órán vagyok és kicsit uncsi! :cry: Ti nem jöttök évadzáróra? :D

Link to comment
Megosztás:

:P

Igen, sajnos eléggé el vagyunk havazódva néha! Olvasgatni térek be ha van pár percem, de írni sosincs időm! Most viszont órán vagyok és kicsit uncsi! :cry: Ti nem jöttök évadzáróra? :D

de elfoglaltnak tetszik lenni! :( mondjuk én/mi is.

évzáró kimarad

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok Arcok!

Lenne egy kérdésem.

Most rakok ködlámpát az astrámba és kéne hozzá kapcsoló, de a gyári helye már foglalt mert egy agyatlan oda tette a riasztó ledjét.

Van még két üres hely alatta a fényszórómagasság állító helye oda kéne vmi kapcsoló!!!

Van ötletetek??????????????

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.