Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Lesz. Egyébként ez egy alkalmi vétel. Ennyiért egy üres kasztnit is megvettem volna. A lakatos munka kevés rajta, mielőtt le lett téve, azelőtt teljesen fel lett újjítva. A fékek pl pöpecek még mindíg. A motornak sics semmi baja, csak Pé elkezdte kiszedni, mert egy 3.0-t dobott volna a kasztniba. Szóval minimális pénzből le lehet újra műszakiztatni és forgalomba helyezni. Gyári a motorja és a kasztnija (volt egy kasztni csere), tehát nem kell okoskodni, hogy hogy toljuk át eredetiség vizsgán. Ez egy csiszolatlan gyémánt.

Link to comment
Megosztás:

Valami van...hisz már jártam minden helyen, és ezt mondtam is. De menj, mert ha akarsz majd ott vásárolni, jobb ha személyes kapcsolatod van.

Összefutást nem tudom...még mindig zárok

nos, egyelőre csak annyit, hogy egy autómentéssel, javítással, diagnosztikával és kipufogó javítással foglalkozó cég és az opelbolt örült a hivatalos megkeresésnek.

Mára ennyire futotta a meló után maradt erőmből.

Még lógok Corsikának egy telefonnal, csak Ildi épp boltba ugrott, ahogy hazaértem.

Link to comment
Megosztás:

Én úgy hallottam, hogy drága a gyémántcsiszoláshoz a szerszám... Sanyi, kellene már neked egy gyerek. Bár, jobban belegondolva, az is féltengellyel játszana, gumihanggal cumizna és baldahidos manta kasztni volna a bölcsője. :( Ja és a babakocsi is csak kilinccsel előre tudna közlekedni. ;)

Link to comment
Megosztás:

rendics srácok! 1000. oldalnak nekikészülni!

ui: Amigo, ha olvasod, akkor 26700, illetve 3 a csere, és 3 a lyuk, de ha szívás van vele, akkor megy fentebb.

ui2: ej ha te is tag lennél, mindjárt egy tagságit spórolnál. :(

köszi, akkor majd elviszem hozzá, a cím mi is pontosan?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.