Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

jóó reggelt!

hogy mi minden történt itt :) :D

úgy látom többféle vélemény is megfogalmazódott,a fórum egy dolog,de személyes találkozókra is nagy szükség van... :D

aminek a megvalósítása elég nehéz,sok ötlet,javaslat van mindig,de gyakorlati megvalósításig elég kevés jut el...

Link to comment
Megosztás:

Milyen minta? milyen póló?

Lehet nekem átküldted Nyuszi, de lehet azon a vinyón van, ami félig halott.

ui: Endlos! Egyelőre a bontott gyári megteszi a kinyomócsapágyból. Szépen teszi a dolgát.

Mindezek mellett annyi sántít a hirdetésben, hogy volt vagy 3 féle méret. Az enyém a középső a méretek között.

Link to comment
Megosztás:

Milyen minta? milyen póló?

Lehet nekem átküldted Nyuszi, de lehet azon a vinyón van, ami félig halott.

ui: Endlos! Egyelőre a bontott gyári megteszi a kinyomócsapágyból. Szépen teszi a dolgát.

Mindezek mellett annyi sántít a hirdetésben, hogy volt vagy 3 féle méret. Az enyém a középső a méretek között.

Úristen mennyi szuper anyagom elveszett nekem is meghalt winyókkal, vagyios elő lehetne hozni, csak rá kell szánni a pénzt. (3. winyóm purcant már ki) Nyuszi elküldöm neked, bár nincs meg már az emilcímed.

Link to comment
Megosztás:

Szép jó reggelt Opelesek!

Helyzetjelentés Polgárról, reggel 6-kor: -3.5°C, enyhe köd. Este a kocsival nem álltam be, viszont jól elaludtam reggel... Persze, hogy jeget kellett vakarni. :D

Endlos, értem én, nem is azt mondtam, hogy rajtam áll, én elkezdtem, azt hiszem :D megtettem az első lépést anno....húúúú, de rég volt :)

De rég is volt! Mindjárt el is olvasom azt a pü-t. :D

Este én is megnézem, hogy mi van a vinyómon. Már nem emlékszem, hogy mi van meg (rengeteg kép van fent talihoz, weblapohoz, stb).

Link to comment
Megosztás:

Semmilyen póló, mackó...csak a minta kell nekem, mert nekem a cdtartó verziós van meg, és a pólós már nincs.És arra lenne szükségem.

Endlos pü megy.

Hobi ma vizsgázik, remélem sikerrel :)

Tegnap pedig megsimerkedtem egy szerelő sráccal, állítólag nagy opeldoktor, az elérhetőségét hamarosan közzéteszem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.