Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Semmilyen póló, mackó...csak a minta kell nekem, mert nekem a cdtartó verziós van meg, és a pólós már nincs.És arra lenne szükségem.

Endlos pü megy.

Hobi ma vizsgázik, remélem sikerrel :)

Tegnap pedig megsimerkedtem egy szerelő sráccal, állítólag nagy opeldoktor, az elérhetőségét hamarosan közzéteszem.

Gyere msn-re.

A vizsga biztos meglesz, jól tartod HOBi-t. :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Helló,sziasztok!Jó újra látni a kiscsapatot! :D

Megkapta az Astra az első horzsolást(apuéknál ráfujta egy hirtelen széllökés a kaput :) ),de csak lehorzsolta egy kis 2 centis helyen a hátsó sárvédőnél a festéket.Még jó,hogy a múltkor vettem javítófestéket hozzá!

Ja és ráadásul én toltam el ,mert nem támasztottam ki a kaput!(bár akkor még semmilyen szél nem volt!)

Link to comment
Megosztás:

Mibe, hogy 2 naőpon belül Lujdzsi is megjelenik?

Mackó minden vírus gyengeséggel kezdődik, amikor érzed, hogy jön, égy meg néhány gerezd fokhagymát azzaol, amivel jól esik (ln sajttal szoktam) igaz, hogy utána 2 napig kiírthatatlan lesz a szagod, de kiíírtja a természetes antibiotikum a testedből a bacikat. Nekem műxik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.