Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Jó reggelt! Én meg várom az időszakos orvos vizsgálatot, ert ugye reggeli első+éhgyomor... na és persze 8.30-ra vagyok írva. :D Kibírom. :D
Huhh mibaj? Maccó mennyibe fáj egí B-Vectra orr rész? hűtürács.lökhárító kombináció. Bontottan.

Tervezési fázis valahanyadik lépés.

A Defender kerékív, küszöb készlet már biztos hónapok óta, de végre látom, hogyan is nézne ki.

14.jpgA lökösnél még finomítani kell. Készítek belőle egy negatív öntőformát, hogy bérmikor eltöröm, újra tudjam önteni (műanyag)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Huhh mibaj? Maccó mennyibe fáj egí B-Vectra orr rész? hűtürács.lökhárító kombináció. Bontottan.

passz

Ssssssss (csobogó vizet utánzó hang). :D

de gonossszzzz... amúgy 9.40 körül sikerült produkálnom.... picit megcsúsztak a rendelésen. Elszámolták magukat.

üdv debreceniek :D

Üdv!

ui: Tamás, kékkel nem ér írni. :D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok opelos barátaim az úrban!!

Egy kérdéssel zaklatnálak benneteket ha valakit érdekel szívesen veszem a válaszát.

A kérdés a következö : 94 1.4 si corsa km óráját cserélném fordulatszámérősre, de nem igyazán tudom hogy hogy is kezdjek neki. Milyet vegyek? hogy kössem be ?milyen cuccok kellenek még hozzá plusszba???....

Köszönöm nektek a segítséget

uncle

Link to comment
Megosztás:

sziasztok opelos barátaim az úrban!!

Egy kérdéssel zaklatnálak benneteket ha valakit érdekel szívesen veszem a válaszát.

A kérdés a következö : 94 1.4 si corsa km óráját cserélném fordulatszámérősre, de nem igyazán tudom hogy hogy is kezdjek neki. Milyet vegyek? hogy kössem be ?milyen cuccok kellenek még hozzá plusszba???....

Köszönöm nektek a segítséget

uncle

A B Corsás topikban biztos lesznek olyanok akik segítenek......

Hát akkor épp debrecenből irtam

Amugy Püspökladány .

Helló ,szia!

Milyen géped van?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.