Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Egy 150 Wattos invertert vettem, remélem elég lesz a géphez.

Nekemis megvan már az inverter, meg a Laptop is, amit beleteszek, de sajna én nem látom ilyen derűsen a dolgokat mostanság. A bogárral annyi a tennivaló,. hogy kadettnek csak hétvégén tudok kis energiaát szánni, amikor itthon van.

De nagyon kivi leszek azokra a lökösökre Sanyó.

Link to comment
Megosztás:

... ennyinél meg is álltam, mert fék az abszolult nincs rajta...

Vettem észre. :D :D

Akkor engem is átvertek véradáson. Én ásványvizet kaptam (igaz a cégnél volt, lehet nem szerettek volna sörös kollegákat a gépek mellett).

Vasárnap megvolt az idei év első horgászata és jövő hétre tervezzük a következőt (ha összejön, akkor vasárnap és hétfőn is).

Nincs kedve valakinek L2-ni? Tök jó MMORPG (olyan, mint a WOW csak nekem jobban bejött). Akit érdekel pü és bevesszük a klánba. :D

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén feltöltöttem vízzel a Mantát, és beindítottam. Pöcc röff volt a masina, pedig benne telelt az akksi, és augusztus óta nem volt beindítva. Jó volt hallani az öreglány hangját! :D De ennyinél meg is álltam, mert fék az abszolult nincs rajta.

Ezen a héten elkészülnek az üvegszálas elemek (első lökös megvan, bal első sárvédő kész, küszöb szpojlerek kész, jobbos sárvédő a sablonban, hátsó lökhárítónak most készül a sablonja). Hétvégén rá lesznek próbálva a kocsira, aztán indul a bontás. A számítógép is összeállt hiánytalanul. Egy 150 Wattos invertert vettem, remélem elég lesz a géphez. A monitor pedig űberf@sza! :D Van rajta TV bemenet, ekkor 32 csatornát lehet vele fogni. Aztán van két AV bemenet is, és van egy VGA. No ezt fogom én használni. A touch része viszont még nem az igazi. Közepénél nagyon pontos, de onnan távolodva egyre jobban csal. Abban reménykedem, hogy csak rossz képátmérőhöz való drivert tettem fel. Az a bibi, hogy adtak hozá vagy húsz drivert, aztán abból kellene kimazsolázni, hogy melyik is kell nekem. :D Digit műszerfal pedig Demótól fog jöni. Ezek után már azon gondolkodom, hogy a Windows kezdőhangja valami efféle legyen. :D Lassan Bcsabival is fel kellene vennem a kontaktot, hogy az a spéci riasztó van-e még? Fényezés és összelapátolás után, de még kárpitozás előtt azt is jó volna beletenni. Nagyjából június-július környékén szerintem mehet is műszakira a verda. Persze ez már a nagyon sokadik határidő, de talán végre már tartható is.

uhh szép tervek, hajrá :D

Link to comment
Megosztás:

mi a csecs ez a szar topic genyó?

ezt nemhiszem hogy a fenébe lehet ilyen gagyi valamit alkotni.

Ez arra való, hogy a nálad magasabb intelligenciával rendelkező embertársaid kulturált, vagy esetleg kissé szabadabb, de nyomdafestéket tűrő csevegést folytassanak.

Ha esetleg nehézséget okoz a használata szívesen segítünk, ha azonban mégsem tetszik, nyugodtan alkoss egy új "valamit" és majd mi véleményezzük.

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Boldogság ráér, lóerők vannak (csak össze kell terelni a méneseket :D)

A meleg meg kérdéses. Addig is nézd a Viva Tv-n Kristófot! :D

Szeretettel köszöntök minden Bánk, és Ede nevű klubtársunkat :-DDDDDDDDDDDDDD Najó esetleg a Sanyik is magukra vehetik.

Ez amúgy tényleg Zoli volt, Jankó. Nem tudom, hogy mit szeretne elérni ezzel. Azt elmondta élőben is, hogy nem tetszik neki a fórum, de biztosan szeretne valamit elérni azzal, hogy sokadjára is beír ilyen eltévelyedett mondatokat. Olyan, mintha egy sűrű bozótból akarna kimászni egy kiskutya :-)) Bár nekem személyes vélemyényem szerint ha egyszer az ember megismeri a fórum működését, akkor utána már elismeri, hogy nincs ennél jobb jelenleg. Esetleg ha hangérzékelős billentyűzetet használsz. Vagy inkább kezelőszerv, mert az már nem is billentyűzet.

Link to comment
Megosztás:

Akkor ha ő volt, sajnálom, hogy kissé erőteljesebben fogalmaztam, mert őt én sem ilyennek ismertem. De a véleményt kulturált formában is ki lehet fejezni, vagy lehet menni oda, ahol jobban tetszik a rendszer.

Mert egy mások által kitalált, és működtetett rendszert mindig könnyebb kifogásolni, mint hozzátenni, vagy újat alkotni.

De a lehetőség mindenki előtt nyitva áll, hogy megmutassa, hogyan is kell ezt csinálni. a baj, az, hogy amikor tettekre kerül sor, akkor már nincs meg az a nagyfokú hozzáértés, ami a kifogás emelésekor még megvolt.

Lehet sokan nem értenek a leírtakkal egyet, de én kitartok emellett.

Link to comment
Megosztás:

Akkor ha ő volt, sajnálom, hogy kissé erőteljesebben fogalmaztam, mert őt én sem ilyennek ismertem. De a véleményt kulturált formában is ki lehet fejezni, vagy lehet menni oda, ahol jobban tetszik a rendszer.

Mert egy mások által kitalált, és működtetett rendszert mindig könnyebb kifogásolni, mint hozzátenni, vagy újat alkotni.

De a lehetőség mindenki előtt nyitva áll, hogy megmutassa, hogyan is kell ezt csinálni. a baj, az, hogy amikor tettekre kerül sor, akkor már nincs meg az a nagyfokú hozzáértés, ami a kifogás emelésekor még megvolt.

Lehet sokan nem értenek a leírtakkal egyet, de én kitartok emellett.

ez igy van, ezt már énis elmondtam párszor máshol, én tudom milyen egy ilyet megirni, hát nem kis melo :D

Link to comment
Megosztás:

ez igy van, ezt már énis elmondtam párszor máshol, én tudom milyen egy ilyet megirni, hát nem kis melo :D

Köszönöm.

én nem tudom milyen, nem értek hozzá, de az elv ugyanaz. Én az élet más területén tapasztaltam, hogy létrehozni, fenntartani valamit, vagy csak úgy belecsöppenni....mennyire más.

Link to comment
Megosztás:

Hirtelen felindulásomban (mikor ennek a Zoty gyereknek az írását elolvastam) én valami gorombát írtam.

De utána kitöröltem,mert rájöttem,hogy nem fogok az ő szintjére lealacsonyodni.

Ha nem tecc neki,nem kell idejönni.Bár nem helyes elsőre ítélkezni valaki felett,nekem nem fog hiányozni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.