Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

SzaboT, találtunk egy neked való gyros-ost. Nagyon finom, nagyon nagy! :D

Amikor tegnap elkezdtünk habzsolni, rögtön te jutottál eszembe. :D

gyros :D hoooooooooool van? :D :D

én eddig apolloban kajoltam általában a gyrosokat, központ is, és sztem egész korrekt :D

Link to comment
Megosztás:

SzaboT, találtunk egy neked való gyros-ost. Nagyon finom, nagyon nagy! :D

Amikor tegnap elkezdtünk habzsolni, rögtön te jutottál eszembe. :D

Óóóóó! Indulok! :D Térképet kérek.

Nah újra itt :D

Köszi mindenkinek a szoritást, főleg SzaboT kollégának ezt az áldozatot :D

Amugy cisco vizsga volt... ;)

95,3% ;) :D

Akkor pill, 2 betűs. :D

Grat a vizsgához! Cisco? Mit tanulsz?

Link to comment
Megosztás:

Helló-Halló Elektor Kalandor! :D

Endlos, a téma szétválasztás jó lesz. Én pl ha a nem érdekes számomra a hsz eleje, akkor végig sem olvasom. Sajnos ritkán van annyi időm, hogy mindent végig olvassak, így szelektálnom kell. Kérdés: Mi van? Milyen "nyomkövetős" TV? :D

Felmérést végzek, hogy milyen igény lenne az új találmányomra. Nem nyomkövetős, találkoztál-e már a jelenséggel, amikor sürxforox a konyhában, mert éhes vagy, de közben meg megy a kedvenc sorozatod (pl. DrHouse, najó, az eléggé későn van) és akkor kapkocc, mert létni szeretnéd, és elbaszod a kaját emiatt?

Link to comment
Megosztás:

A főzés művészete abszolut távol áll tőlem,ezért nem tudom milyen lenne a kaja,ha még tv-t is néznék közben?? :D

Viszont evés közben imádok tévézni(Betti haragszik is miatta,hogy a reggeli,ebéd,vacsi 1 óráig tart) :D

Más.

Nekem a kocsin Good Year Ultra Grip M+S van alig használt.Ez elméletileg 4 évszakos vagyis igazából semikor sem jó.

Nem tudom,hogy eladjam-e róla és vegyek télit-nyárit külön?

(tessék figyuzni a piros betűket :D )

Link to comment
Megosztás:

Felmérést végzek, hogy milyen igény lenne az új találmányomra. Nem nyomkövetős, találkoztál-e már a jelenséggel, amikor sürxforox a konyhában, mert éhes vagy, de közben meg megy a kedvenc sorozatod (pl. DrHouse, najó, az eléggé későn van) és akkor kapkocc, mert létni szeretnéd, és elbaszod a kaját emiatt?

szerintem nem éri meg bejegyeztetni :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mármint mit, hova?

ha a találmányról beszélsz, most árajánlatot kértem a gyártásra, és ehhez kell felmérnem az igényeket, itthon, Kanadában, és Amerikában. Ott eléggé gyakori a körkonyha.

Szerintem nálunk már az is örül, akinek konyhája van, bármekkora, ritka a körkonyha.

Amúgy én is inkább evés közben szeretek tv-zni, főzni meg ritkán főzök. De sztem ha egy normál tv-t raknak be, az is épp elég jó, mert ha sürgök-forgok, hiába követ, ha nem tudok rá figyelni. Bármennyire is vagyunk mi nők, képesek egyszerre több dologra is odafigyelni :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nálunk már az is örül, akinek konyhája van, bármekkora, ritka a körkonyha.

Amúgy én is inkább evés közben szeretek tv-zni, főzni meg ritkán főzök. De sztem ha egy normál tv-t raknak be, az is épp elég jó, mert ha sürgök-forgok, hiába követ, ha nem tudok rá figyelni. Bármennyire is vagyunk mi nők, képesek egyszerre több dologra is odafigyelni :D

Én is hülye ötletnek tartom, és tutira nem használnék ilyet, de tegnap reggel arra ébrettem, hogy amerikában ezért kiáltanak a háziasszonyok. Azt ne kérdezzétek, hogy hogyan csinálom. És hát ha jó ajánlatot adnak rá, meg az áruházak is veszik, akkor elkezdem a gyártást. Végülis mérne.

(eddig még csak olyan találmányaim voltak, amiket én is szívesen használok, és őrült jó dolognak tartottam, hátha ehhez lesz kitartásom, hogy végig csináljam :-DDD)

Link to comment
Megosztás:

Én azokon az éjszakákon,mikor nem tudok aludni,mindig különféle vállalkozásokat-üzleteket indítok be fejben.

2-3 napig utána azzal foglalkozom,hogy utánajárok,hogy lehetne kivitelezni a terveket ,de a végén kior mindent összevetek rájövök,hogy ha rendesen ,szabályosan akarom csinálni akkor kivitelezhetetlen a dolog!

Link to comment
Megosztás:

Azért mert idézet nélkül a mi reagálásainkra volt írva, és mert az szerepelt a mondatban "megkérnék mindenkit". Azt hittem a mindenki mi vagyunk.

a jelenlévők úgy gondoltam, kivételek.

a másik, hogy először mindenkire akartam reagálni, csak 3-tól több idézetnél bekvkilt a rendszer, aztán végül minden idézetet kiszedtem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.