Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Én azokon az éjszakákon,mikor nem tudok aludni,mindig különféle vállalkozásokat-üzleteket indítok be fejben.

2-3 napig utána azzal foglalkozom,hogy utánajárok,hogy lehetne kivitelezni a terveket ,de a végén kior mindent összevetek rájövök,hogy ha rendesen ,szabályosan akarom csinálni akkor kivitelezhetetlen a dolog!

Akkor nem egyedül vagyok ilyen lobbanékony elme? :-))

csI : 20 fekvőtámasz

MS : 10 fekvőtámasz

:D :D

Ez a BMW M 635 CSi lenne?

Link to comment
Megosztás:

A Csokonainál? :D Nemrémlik :D De majd utánnanézek annak a nagyon jó gyrosnak :D

Te már ezer éve oppan az a Gyorsétkezde, őőőőő Gyrosétkezde na, mi a Csapó Gyrosba járunk néha ha a fácánból nagyon részegen jövünk ki (legutóbb másfél éve volt :-)) De van egy jó a Kishegyesin a Fáraó, a Domokos lajoson a vénkertben. Nagy beülős hely.

A legközelebbi talin tarthatnál bemutatót :D elméletit

Arra gondolsz, hogy lángra lobban a hajam? Vagy iesmi? :-)) Vihetek egy ezüstérmet a nemzetközi találmányi kiállításról, meg ilyen trófeákat, de minek, ha mutogatok vmit, akkor azok a festményeim.

Link to comment
Megosztás:

Te már ezer éve oppan az a Gyorsétkezde, őőőőő Gyrosétkezde na, mi a Csapó Gyrosba járunk néha ha a fácánból nagyon részegen jövünk ki (legutóbb másfél éve volt :-)) De van egy jó a Kishegyesin a Fáraó, a Domokos lajoson a vénkertben. Nagy beülős hely.

Wehe :D

Hát jó van hogy ottvan ezeréve, de mondjuk nem helyi vagyok, nemismerhetek én mindent :D Debibe ált csak a központba járok, meg sulimig, meg boltozni...na jó meg pár kocsmát ismerek :D

De mondjuk kishegyesi fele nem visz dolgom, vénkertbe is csak párszor voltam még.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.