Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Mármint a focilabda a felrobbant teáscsésze útvonalát követte? :D

Valami hasonló. :D Amikor foglalkoztam vele (Max2, Max3, most meg mennyinél is járunk? Max10?), akkor még nem a sörön járt az eszem, hanem a teán. :D Akkoriban még a Voodoo2 isten kártyának számított. :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Valami hasonló. :D Amikor foglalkoztam vele (Max2, Max3, most meg mennyinél is járunk? Max10?), akkor még nem a sörön járt az eszem, hanem a teán. :D Akkoriban még a Voodoo2 isten kártyának számított. :D

loool, hát jah, az sem most volt :D

Link to comment
Megosztás:

loool, hát jah, az sem most volt :lol:

Azt mondod öregszem? :D Akkor még nem volt netem és CGA meg PC World magazinokból lestem el tutorialokat.

Még 2 óra és indulunk Pestre a BME-s állásbörzére kiállítani. Aki arra jár összefuthat velem a Jabil standnál. :D Klubkártya felmutatása esetén szerválok ingyen Cappy-t. :D (Amíg a készlet tart. :D )

Link to comment
Megosztás:

1006_Brabham_21_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

HÚB@ZDM?G kész vagyok. Ez tényleg azzal a progival van? Látni kéne az eredeti verziót. Az autó absz nem volt ott? Tényleg nem láttam még élethű 3D munkát, de ez nagyon hihető.

szal iylen egyszerübb dolgok, meg kisebb animációk... :D
MJozgóképeket is tucc vele csinálni? (animáció=mozgókép)
Link to comment
Megosztás:

HÚB@ZDM€G kész vagyok. Ez tényleg azzal a progival van? Látni kéne az eredeti verziót. Az autó absz nem volt ott? Tényleg nem láttam még élethű 3D munkát, de ez nagyon hihető.

Nézd meg a Lost in Space című filmet. A 3D-s effekteket 3D Max-el csinálták...

Link to comment
Megosztás:

Azt mondod öregszem? :D Akkor még nem volt netem és CGA meg PC World magazinokból lestem el tutorialokat.

Még 2 óra és indulunk Pestre a BME-s állásbörzére kiállítani. Aki arra jár összefuthat velem a Jabil standnál. :D Klubkártya felmutatása esetén szerválok ingyen Cappy-t. :lol: (Amíg a készlet tart. :D )

Háát lehettt :D de csak egy kicsit :D de az sosebaj :P

Hát sajna arra nemjárok... :D jah meg klubkártyám sincs :D ;)

Link to comment
Megosztás:

HÚB@ZDM?G kész vagyok. Ez tényleg azzal a progival van? Látni kéne az eredeti verziót. Az autó absz nem volt ott? Tényleg nem láttam még élethű 3D munkát, de ez nagyon hihető.

MJozgóképeket is tucc vele csinálni? (animáció=mozgókép)

Nemhogy az autó, még a háttér sem volt ott :D

amugy készitő megjegyzése a kép alá:

" Kedvenc old timer formula autómat próbáltam lemodellezni, kisebb nagyobb sikerrel"

3dsmax.hu n leltem.

animációkat is persze :D

Link to comment
Megosztás:

magának is :D

hogy kicsit a témához is hozzászóljak,engem inkább a hardveres dolgok érdekelnek,a szoftveres rész nekem túl nyers.persze azért sokszor rá vagyok kényszerülve :D :D

Hát engem meg inkább a szoftver, főleg progizás köt le... :D

hardver max akkor ha hálózatok a téma, főleg most h ciscozok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Melómból eredően egyértelműen hardware. Otthon is így osztottuk fel a dolgokat öcsémmel. Én piszkálgattam, fejlesztettem a gépet, ő meg telepítgetett, új progikat próbált ki, optimalizálta a shoftware-ket, meg ilyenek. Az a része engem nem érdekel, és nem is igen értek hozzá.

Érteni sokmidnenhez lehet csak akarni kell, de ha nemérdekel akkor jah...vagyok igy én is dolgokkal.... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.