Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

most kaptam az infót, vizsga+zk rendben, mindössze pár Ft+.

a 1,5-2 éves "kutyacsont"-ok, meg a kocsival együtt vett bizonylat nélküli csomagtér ablakokon lévő fólia miatt kell duplázni a xenon miatti összeget. Szerencsére nem vészes, csak bosszantó, hogy csak ennyit bírnak a stabi bekötők. :D

Link to comment
Megosztás:

most kaptam az infót, vizsga+zk rendben, mindössze pár Ft+.

a 1,5-2 éves "kutyacsont"-ok, meg a kocsival együtt vett bizonylat nélküli csomagtér ablakokon lévő fólia miatt kell duplázni a xenon miatti összeget. Szerencsére nem vészes, csak bosszantó, hogy csak ennyit bírnak a stabi bekötők. :D

Na ezt a kutyacsont efektust én nemvágni :D

Link to comment
Megosztás:

szívesen.

Mellesleg mint kiderült, az egyik ködlámpám sem jó... majd cserélni kell az izzót...

Olyan sűrűn használom mióta xenon van, hogy fel sem tűnt.

wehe azis jó. Hát énsem vagyok egy nagy ködlámpakapcsolgatós, nem úgy mint egyes emberkék akik van hogy sötétbe még ha köd sincs is benyomják. :D

Link to comment
Megosztás:

Én akkor kapcsolom, ha sz@r úton megyek. Jobban megmutatkoznak az úthibák.

Mondjuk hazánkban merre van jó út? :D

Hát igen az igaz, de mndjuk este városba? lol :D

Jó út? hát van, azmár máskérdés hogy meddig jó....készités után max 1évig, ha nemtul forgalmas :D

Link to comment
Megosztás:

szívesen.

Mellesleg mint kiderült, az egyik ködlámpám sem jó... majd cserélni kell az izzót...

Olyan sűrűn használom mióta xenon van, hogy fel sem tűnt.

Az a jó, ha észreveszed. Nekem jó ideje nem műxik a ventilem. De sosem melegedett fel úgy a motor, hogy be kellett volna kapcsolnia. (4 év alatt) Most a rendszer átvizsgálásánál derült ki, de a gomba jó, meg a ventil is jó, vhol elégett félúton a vezeték. Most operáljam ki f@f@

/más: QKK TALI TOPIC

76.jpg

Link to comment
Megosztás:

Az a jó, ha észreveszed. Nekem jó ideje nem műxik a ventilem. De sosem melegedett fel úgy a motor, hogy be kellett volna kapcsolnia. (4 év alatt) Most a rendszer átvizsgálásánál derült ki, de a gomba jó, meg a ventil is jó, vhol elégett félúton a vezeték. Most operáljam ki f@f@

ehhe azis jó :D

//kukkoltam :D

Link to comment
Megosztás:

szét lehet szedni a 2000 előttit is, csak műanyagos kell hozzá. Fényezni meg maszkolással is lehet.

a b2-esekét nem kell fényezni, mert az krómozott csilivili.

Nagyon szuper. Azért kimaszkolni azokat a kis csíkokat, nem gondolod komolyan. Csináltál már olyat? :-))

A krómozottt kb. 5600Ft újonnan, szerinted bontóban vannak már ienek?

/más: esetleg meg lehetne hívni fórumba

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.