Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

köööszööönöööm szépen, huh lehet te voltál az első? :sowwy:

Huhh szégyellem magam, hogy ucsóra köszöntelek fel. AKKor kétpuszi, meg egy fülhúzás neked, de nemnagyon brutálisan jó? :-)

/ más ----- Épp most akartam miondani nektek ezt a kis bográcsozós talit. Berlina biztosan említette már.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Rég voltam itt,úgyhogy utólagosan is elnézést:)

Mint már látom tudjátok,Berettyóújfaluba tervezünk egy kis találkozót,akinek van kedve,kinézhet.Nem kell semmi egetverő dologra gondolni,szimpla beszélgetős délután lesz,esetleg főzéssel,bár ez még képlékeny,mert nemtudjuk,hogy van-e olyan hely,ahol megengedett.Ha valaki tud ott a környéken ilyen helyet (Berettyóújfalu +-10km),akkor legyen szives e-mailbe nekem megírni,vagy Endlossal megüzenni,mert sajnos erre ritkán vagyok.

Dél körül terveztük az összegyülekezőt,de ha vki később jön,nem küldjük el :sowwy:

Szóval,ha valakit érdekel a dolog,irhat a kadettklubba,vagy nekem,és akkor ha lesz valami információ,közlöm!

Legyetek jók,szép hétévégét!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

A találkozót kicsit előrébbhoztam kelet-európai idő szerinti délelőtt 11re :sowwy:

Az északról támadóknak a Debrecen felőli berettyóújfalui várostábla,vagy a Debrecen kimenő oldali várostáblája lesz a gyülekezőpontja. Ha valaki mellett elmennék (mert még elég sokan vannak,akik nem ismernek,én nem ismerek),akkor csörgessen rám: 06-70/705-9706

Onnan megyünk vmi helyet keresni,remélem megtudjuk oldani a főzést is.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

A találkozót kicsit előrébbhoztam kelet-európai idő szerinti délelőtt 11re :sowwy:

Az északról támadóknak a Debrecen felőli berettyóújfalui várostábla,vagy a Debrecen kimenő oldali várostáblája lesz a gyülekezőpontja. Ha valaki mellett elmennék (mert még elég sokan vannak,akik nem ismernek,én nem ismerek),akkor csörgessen rám: 06-70/705-9706

Onnan megyünk vmi helyet keresni,remélem megtudjuk oldani a főzést is.

A táblától kicsit beljebb(50m) a jobb oldalon, Ujfalu felé van parkolóhely(kavicsos) is.A Volán busz sofőrök szoktak ott parkolni,a cég kerítése előtt,de több kocsinak is van hely.

Link to comment
Megosztás:

A táblától kicsit beljebb(50m) a jobb oldalon, Ujfalu felé van parkolóhely(kavicsos) is.A Volán busz sofőrök szoktak ott parkolni,a cég kerítése előtt,de több kocsinak is van hely.

Okés,nekem tökéletes :sowwy:

Ha még van valami jó ötlete valakinek,nyugodtan mondhatja,írhatja.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Andi, sok boldog névnapot! (hm, de furi Andit írni nyuszi helyett :sowwy: )

SzaboT, nem is mondtad, hogy ötpróbát szervez a céged. Indulsz valamelyik versenyszámban?

Jaja, Jabil ötpróba a neve és olimpiai jegyet lehet vele nyerni.

Jabil 5 próba

Mivel horgászat nincs, így én nem indultam, meghagyva az esélyt másoknak is. :lol:

Péntek este 21:20-tól hivatalosan is halott az AP-m, így nincs otthon netem. Ha minden igaz, akkor ma kötik az újat. Október óta...

Link to comment
Megosztás:

HOT-ROD MUSCLE-CAR témához még: Szal most nézem discoveryn, a Rat-Rod-osok nem szeretik, ha így hívják őket, ezt a nevet egy (Amerika) Hot-Rod újság szerkesztőjétől kapták, és elterjedt. Ők egy olyan autóépítő klub tagjai, akik nem fényezik le az autójukat. Érezhetőnek akarják hagyni az autó lelkét, személyiségét. És hogy az egy autó, egy vas, és nem valami csilivili műanyagszappantartó. Mintákat lehet festeni bármire, meg szép színeket, de az leginkább arra való, hogy elnyomja az autó valódi személyiségét.

/ezzel valamelyest kezdek egyetérteni, amennyiben valamilyen más védelmet biztosítanak a korrózió ellen

Link to comment
Megosztás:

:lol:

ma végre mosolyogtam valamin.

Amúgy L2= Lineage 2

annyit még vágok, utánna gugliztam... :lol:

amugy leirásokból itélve nemis tünik rosznak, vki helpelhetne hogy bekapcsolodjak... :P mondjuk kezdve nemlenne rossz ha meglenne a játék, esetleg egy direkt link vagy vmi? :sowwy: meg szerver? :lol:

kösziii :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.