Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

annyit még vágok, utánna gugliztam... :lol:

amugy leirásokból itélve nemis tünik rosznak, vki helpelhetne hogy bekapcsolodjak... :P mondjuk kezdve nemlenne rossz ha meglenne a játék, esetleg egy direkt link vagy vmi? :sowwy: meg szerver? :lol:

kösziii :lol:

Én a mysticen nyomulok. Oda Kamael telepítő kell. Érdemes elolvasni a fórumon a telepítési lépések, mert a GameGuard része kicsit trükkös. :lol:

PÜ-ben küldök elérhetőséget. Ha kérdés van, akkor keress.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Én a mysticen nyomulok. Oda Kamael telepítő kell. Érdemes elolvasni a fórumon a telepítési lépések, mert a GameGuard része kicsit trükkös. :lol:

PÜ-ben küldök elérhetőséget. Ha kérdés van, akkor keress.

Köszi.. :lol:

Reméljük ottleszek hamarosan :lol:

Hogy mi a játék lényege pontosan azt nemvágom teljesen, mert hosszabb ismertetőt nemleltem, csak pár rövidebbet hogy mik vannak benne, várak blabla stb...meg azt se hogy pontosabban hogy is megy a játékmenet... :sowwy:

De majd minden kiderül :P

Amugy ismeritek a Savage nevű játékot?

Elég érdekes játék de sztem fajah.

Azzal szoktam néha jáccogatni unalmamban... bár az ritka... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy mi a játék lényege pontosan azt nemvágom teljesen, mert hosszabb ismertetőt nemleltem, csak pár rövidebbet hogy mik vannak benne, várak blabla stb...meg azt se hogy pontosabban hogy is megy a játékmenet... :sowwy:

De majd minden kiderül :lol:

Az L2 egy WoW sítlusú MMORPG. Van egy (vagy több) karaktered, akit fejlesztesz. Ez az alap. Erre jön az ezer féle lehetőség (küldetések, partyk, főellenségek, gyártás, anyagbegyűjtés, kereskedelem, háború, klán, stb, stb). Több faj van (elf, dark elf, ember, orc, törpe, kamael). A fajokon belül vannak mesterségek, amik két csoportra oszthatók: harcos és mágus. A harcos lehet ijjász, tőrös, kardforgató vagy ún pole-s, azaz lándzsás. A mágus lehet támadó, healer (életerőt tölt), buffer (valamely tulajdonságokat tudja növelni). És még sorolhatnám. Sokkal összetettebb, mint a WoW. E mellé itt lehet ún. subclassolni, azaz egy szint elérése után (76, a max 80) meg lehet csinálni egy küldetést, amely feljogosít egy másik faj mesterségének a megtanulására, de az alap karakter alap tulajdonságainak megőrzésével (Ez az jelenti, hogy egy orc pl sok életerővel bír, míg egy dark elf kevéssel. Az orc nem lehet íjjász, de sub class után ki lehet hozni belőle egy nagy életerővel bíró íjjászt.)

Maga a játék nem rövid. Én lassan egy éve tolom és még most jövök rá sok dologra.

Link to comment
Megosztás:

Az L2 egy WoW sítlusú MMORPG. Van egy (vagy több) karaktered, akit fejlesztesz. Ez az alap. Erre jön az ezer féle lehetőség (küldetések, partyk, főellenségek, gyártás, anyagbegyűjtés, kereskedelem, háború, klán, stb, stb). Több faj van (elf, dark elf, ember, orc, törpe, kamael). A fajokon belül vannak mesterségek, amik két csoportra oszthatók: harcos és mágus. A harcos lehet ijjász, tőrös, kardforgató vagy ún pole-s, azaz lándzsás. A mágus lehet támadó, healer (életerőt tölt), buffer (valamely tulajdonságokat tudja növelni). És még sorolhatnám. Sokkal összetettebb, mint a WoW. E mellé itt lehet ún. subclassolni, azaz egy szint elérése után (76, a max 80) meg lehet csinálni egy küldetést, amely feljogosít egy másik faj mesterségének a megtanulására, de az alap karakter alap tulajdonságainak megőrzésével (Ez az jelenti, hogy egy orc pl sok életerővel bír, míg egy dark elf kevéssel. Az orc nem lehet íjjász, de sub class után ki lehet hozni belőle egy nagy életerővel bíró íjjászt.)

Maga a játék nem rövid. Én lassan egy éve tolom és még most jövök rá sok dologra.

Ez egész korrekt leirásra sikeredett.. :lol:

Bár egyrészét már olvastam, de mndjuk pont eza "ezer lehetőség" ahol semmit nem emlitettek, hogy mi is a játék célja... :sowwy: De akkro van mód bőven... :lol:

ésssss milyen karakterrel érdemes kezdeni szted? faj/tipus ...

Link to comment
Megosztás:

Nem fényképeztetek véletlenül?

de, de sajnos a masina nem csinál sötétben jó képeket. De láttam pár ismerőst, akik fotóztak, sőt Tamás egyik haverja bent volt a szervízparkban, így testközelből fotózott. Ha nálunk lesznek közzétesszük. Ha a mieink között lesz látható, akkor azt is, hogy addig legyen min csemegézni. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenki!

Egy olyan kérdésem lenne a talira jövőkhöz,hogy ha esetleg 2 naposra terveznénk,mennyire lenne rá kereslet?

Gondoltam itt egy éjszakai szalonnasütésre(és akkor lehetne inni is :sowwy:)

Majd legyetek szívesek e-mailben szólni,ha jó ötletnek tartjátok,mert akkor komolyabban elgondolkodunk rajta.

Legyetek jók!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.