Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

hát bakker, először is nyalják meg akik csak 3 napot melóznak a héten. :lol: (Én tegnap kezdtem, és pénteken végzek a délelőttel)

Másodszor meg Tomi te tényleg nem vagy komplett. Lustálkodni is lehet. :lol:

És akik egyetsem Maci azok a nyalják meg után még valamit?? :sowwy: :lol: Én jövőhét szerdán megyek csak legközelebb :P

Link to comment
Megosztás:

Én 4-kor keltem (nem direkt). Ha már úgyis felkeltem, akkor fel is updateltem az L2-t Hellbound-ra és 7-ig játszottam. :P

Hát nekem az már megvolt.. :lol:

Vasárnap mikor hazaértem kettőkor, mndom nah ideje már vmit fejlődni, erre látom h update kell..ehh. addig meg téptem a hajam h mikor jön már le mer punnyadok :sowwy:

Bár idöm nemsok volt akkor, de ma aszem bepotoltam... :lol: :P :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Télleg nagyon örülök,hogy ilyen közel lesz hozzám egy tali,csak legalább a helyét jó lett volna meghatározni,nekem olyan furi így!

Én jobban szeretem előre tudni a dolgokat,de azért biztos így is jó lesz!

Na ezzel én is így vagyok, pláne, hogy ha minden igaz, akkor új arcok is jönnének. De magunkat ismerve bárhol bármikor tudunk hangulatot csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem az már megvolt.. :lol:

Vasárnap mikor hazaértem kettőkor, mndom nah ideje már vmit fejlődni, erre látom h update kell..ehh. addig meg téptem a hajam h mikor jön már le mer punnyadok :sowwy:

Bár idöm nemsok volt akkor, de ma aszem bepotoltam... :lol: :P :P :lol:

Egész szépen haladsz. Mivel a modemem még mindig kínlódik, így este 9 után szoktam felmenni, aztán nyomom amíg bírom. :lol: Tegnap pl 10-ig.

Link to comment
Megosztás:

Egész szépen haladsz. Mivel a modemem még mindig kínlódik, így este 9 után szoktam felmenni, aztán nyomom amíg bírom. :sowwy: Tegnap pl 10-ig.

szépen? hm akkor most nézz meg...:lol:

én most a napokba barátnőmnél vagyok éjjel, szal akkor necc :lol: de nappal potoltam :lol: de egy jo party elférne már :P igaz ma egésznap azvolt hereticben..:lol:

este 9től reggel 10ig??:P vagy csak estig? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem jössz át elsején Újfaluba??Nincs messze. :lol:

öhm asszem már irtam. :sowwy:

szivesen átugranék, de nekem már jóelőre progi volt tervezve, nálunk iylen megszokott egésznapos fözés ivás haverokkal, vagy 20ember... és nemszivesen hagynám ki :lol:

Szervezöként nem erre a napra raktam volna, attól hogy ünnep, inkább 2.ára... nah de mindegy..

majd legközelebb :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én kb. az ünnepi ebéd(kakaspörkölt bográcsban) után indulok el Ujfaluba.(csak még azt nem tudom ,hogy hova menjek??) :sowwy:

Szerintem egyszerűen, csak hívjuk egymást, amikor már eljön az idő. Egyébként a folyóparton leszünk, de mivel sosem voltam még ott, én sem mondhatom, hogy tudom, hol. :-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.