Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Na ja! Nekem is volt már kocsmáros barátnőm! B)

Tudtok egy olyan embnerkét, aki jártas az opel alkatrészek kompatibilitásában? Eljött a döntés ideje, hogy bekerüljen-e a Frontera futómű-rendszere a kadétba. Nagyon sürgős lenne, mert hétfőig döntenem kell.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

hát szépen kibogarászod az f astrát B)

Akor szerinted abban van.

Motorkódot nemír.

/más-------Hát megtörtem. Feladtam a Kedett-Frontera projektet. (Kadettera, vagy Frontett?) Fránya japán alvázas gyártás. De fellélegeztem, mert van egy jobb megoldás. Bilstein gyárt direkt ilyen utcai-terepre való gázos B6-os telót, és az nagyon jól fogja tartani nekem a frontot egy SKF H0-s illesztésű csapágykészlettel, és megúszom kb 60ból. Most hívtam fel a Motorion-t a 4db. telót szállítják nekem postán ingyen kb 37 ezer pézér. Nem hiszem el, hogy én meg tavalyelőtt a szar olajos LIP-et 12-ért vettem előre darabját.

Csak a tornyot kell megerősítenem picit hozzá.

Nade köv projekt, hogy veszek egy Frobnterát, lepuculom azt a ronda magas szöletes kocsiszekrényt róla, és finom kerekded alacsony felépítményt varázsolok rá szénszálas epoxigyantából.

Link to comment
Megosztás:

Na végre vki. Kösszépen MAckóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vedd meg az én X 16 XEL Motoros astrám és megtudod millyen(101) lóerős és nyomatékosMeg milyen hangos(ki van lyukadva a hátsó dobom).Én meg veszek egy C14 NZ-t.(A jelenlegi benzinárak mellett! B) B) :D )

Ezt most komolyan mondod? És van már kinézve moci? Igazából ezeknek örülnék nagyon:

C16XE 80kw

Z16XER 85kw

Z16LEL 110kw

Z16LET 132kw

Z16LER 141kw

De a tied is jobb, mint a mostani enyém. Úgyhogy ha kitalálsz egy árat, akkor fontolóra veszem.

Link to comment
Megosztás:

ez nem igaz!!!!

olyan vacsorákat csinál hogy csak naaaaaaa

Meg sütit is finomat süt!

Az asszonyék háza mögött van egy halastó... ;) 5méter az udvartól, van kis kapu a kertben azt cső ottvagy kb... ;) Nah szabot, mitszólsz? ;)

Tudni kell csajozni :D B) B)

Ember, nagyot nőttél a szememben! Mikor mutatsz be bennünket? Na jó, botot is viszünk... :lol:

Na ja! Nekem is volt már kocsmáros barátnőm! :P

Azon csodálkoznánk, ha nem lett volna. :P

Link to comment
Megosztás:

Azt azért hozzátenném, hogy a drága apám a nagy kínkeservesen beszerzett gázolaj készletemet nullára dézsmálta ezért nem rugaszkodok hosszabb távra. A 200 literes hordómból jó esetben 1-2 decit se igen tudnék kicsurgatni...

Inkább vegyél neki sört. Az olcsóbb és vezetni sem vezet utána. B)

Hétvégén sikerült kicsit verekednem és az ellenfelem (szó szerinti) KO-val győzőtt. Ennek nyomaként van egy 10 centis seb a fejemen, pár centire a halántékomtól. Tanulság: ne köteledj a ruhaszárító vasrúdjával. B)

Link to comment
Megosztás:

Inkább vegyél neki sört. Az olcsóbb és vezetni sem vezet utána. B)

Hétvégén sikerült kicsit verekednem és az ellenfelem (szó szerinti) KO-val győzőtt. Ennek nyomaként van egy 10 centis seb a fejemen, pár centire a halántékomtól. Tanulság: ne köteledj a ruhaszárító vasrúdjával. B)

Na annak aztán mindegy ha fullra töltöm házi pálinkával is. Reggel 2 felessel meg egy sörrel kezd + kávé és már ugrik is a mocijára (ami tulajdonképp az enyém csak nem használom -ebből értetődik, hogy nincs rajta biztosítás sem) jogosítvány és egyéb nélkül ezért van majdnem minden lakat alatt ami az enyém csak sajnos nem csak kulccsal nyílik... Valaki nem akar aszfaltot venni? Kapubejáró, stb...

Link to comment
Megosztás:

gondolkodom rajta B) itt a cégnél mindig kibicsaklik a bokám a macskakövön

Nekem meg kéne a fizum mert a márciusi óta csak kiadásom volt, bevétel nulla és huszadikát írunk ha jól tudom. Valami talit szerveztek mostanában?

Link to comment
Megosztás:

láttátok azokat a viharfelhőket? tisztára, mint a twisterben. . .

nekem a Függetlenség napja című film jutott eszembe, felettem egy nagy körben nagy feketeség, távolabb a "tányér" szélén meg a fehér ég.

És ráadásul mezítlábas papaucsban esőben szaladni nem vicces B) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.