Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Ha eladnátok ,akkor utána már grizzlyt vagy jegesmedvét vegyetek neki legalább! <_<

Tudnád, milyen veszedelmes jószág tud lenni a panda, ha pl. a kicsinyeit védi a bengáli tigrincstől

Mackó el vagyok hűlve teljesen, ne nagyon hagyd magad ledönteni, gondolkozz rajta, hogy minden betegségnek lelki eredete van, belül keresendő, egy rossz döntésben. Olyan, mint egy mag, amit rossz helyre ejtettél, ésmikor fa nő belőle bizony szétnyomja a kerítést, vagy akár a házat is.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Az akkumulátonak is két sarka van. :lol:

Nyolc sarka van kérlek, nyolc. :D

Mi újság veletek, nem jártok arra, amerre én! :D

Hamarosan kicsit többet talizhatunk, mivel vénségemre tanulásra adtam a fejem, méghozzá Debrecenben. <_< 2 hetente P-Szo bent leszek.

Részletek később, most húznom kell. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem hagyom magam. De itt nem lelki a bibi. Szerintem. <_<

Manduláim megértek, leszedésre várnak. Dokik szerint ez okozhatja jelen állapotom, csak azt nem értem, így hogy vagyok munkaképes...

Végülis onnantól kezdve lesz az, amint elismered, addig, amíg a fizikai oldalát hibáztatod, addig csak azt fogod kikezeltetni, és sajna, mivel az csak tünet, mindig vissza fog jönni, és egyre durvábban, esetenként más formában.

(mellesleg az orvosok is csak azt az oldalt látják) Ilyen fiatalon, még könnyű megelőzni ezeket a dolgokat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki tud nekem segíteni Omega TD ügyben!?

2.5-ös, automata, a probléma: alapjáraton ketyeg a motor, bekattintom a váltókart D-be, erre a motor lefullad. Mi lehet a baj?

Automatákhoz hülye vagyok, de a technikai részen az omegás topikokban nézz körül.

Ha meg esetleg jó szakit keresel, azt tudok ajánlani. <_<

Link to comment
Megosztás:

De mennyire óvatos -volt tőle. Tolatás -kapufél behajlik és vaktában durr.

Igazából azon csodálkozok, hogy a hátsó ajtó nem sérült pedig a kapu élének ment neki -még a zsanérsarkat tartó vaslemezt (hossz30 x szélesség50 x vastagság6mm!) is elhajtotta és még a vasbeton oszlop is elrepedt.

Link to comment
Megosztás:

Én vezettem ilyent, :lol: .....egy élmény volt. :D :D :lol:

Én is csak sokkal nagyobbat, na az már nem élmény volt hanem valami teljesen más, valami ami kézzel megfoghatatlan -ugyanakkor mégis. Igazi nagyvas, T-72-es betongyilkos.

Szántottam vele a szombathelyi reptéren. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.