Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Képzeljétek, tegnap este fél tízkor lezuhant az egyik csillárom....százezernyi apró darabra tört. Nagyon megijedtem...Mi lett volna ha reggel, amikor állandóan ott vagyok, zuhan rám????? :lol: Bár akkor legalább megmaradt volna a csillár, mert puhára esik... :)

Nem a "A rózsák háborúja" című film egyik jelenetét játszottátok el ugye ? :) :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

jaaa azt hittem tombolán nyertétek :)

én is imádom az eont. most karácsonykor mi nem tárgyi ajándékot,hanem üdülési csekket,13. havi fizut és prémiumot kaptunk karácsonyra :) azért minden hónapban el bírnám viselni ezt a kevéske összeget :)

Használható grillezőt nem adnak? :)

adni adnak,de hogy használható lesz-e,attól függ kik rakják össze :lol:

Link to comment
Megosztás:

Használható grillezőt nem adnak? :)

majd érdeklődni fogok, hogy mikorra várható! :lol:

én se panaszkodom... mikor a céghez kerültem, még volt 13.havi, nyaralópénz, meg évi 3x-i mozgó..

most a 13.-havi már benne van a fizuban, nyaraló pénz helyett van több, mint 200e értékben béren kívüli juttatás, meg van 3x-i mozgóbér... (vagyis a mozgót leosztják 3 kifizetésre, hogy ne egyszerre kapj marha sokat... )

ám hozzá tenném, hogy a 3 fiú mellett nem is bánom, hogy megfizetnek. :)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

borzasztó ez a forgalom...sehol egy parkolóhely,borzasztó tömeg,türelmetlenkedő sofőrök...miért van erre szükség? csak kicsit kell engednünk.csak egy picit. én mindig ezt teszem.

azt viszont nem tűrtem el,hogy pont a házunk előtt,a körforgalomban egy volvós rámhúzta a kormányt,majd mikor észrevette,hogy ide semmilyen formában nem fog beférni,mindketten satufék.apuka majdnem befigyelt az utasoldali ajtómba :) :) :) de rendes volt,a benzinkútnál megállt,és elnézést kért. utána csikorgó kerékkel távozott :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.