Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Ezt nem gondoltam komolyan :-)))

Aszittem ez a h.sz.-em megnyugvás jelent neked a tehermentesítés ügyében, szívesen felvállalom, ha nyamnyamról van szó, bár kissé izgulok, mi lesz, ha páraknak nem lesz jó, de azért ez ritkán fordul elő, sok házibulit csináltam már (főzési részét is)

p.ü.-mre nem válaszolsz?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

ehhh... Nyuszi... ugye ezt nem mondod komolyan? Még a doki se tudta megmondani, hogy meddig tart... annyit mondott, hogy ha csütörtökig nem múlik el, ill. nem enyhül, akkor menjünk vissza. És 3 beteg gyerek az 3 beteg gyerek...

nekünk 1 fő-vel kéne számolni, aztán max. lesz 2... remélem legalábbis.

Link to comment
Megosztás:

de komolyna mondom, sejtem mit jelent, és megértem, a gyerek az első, megértem.de te is megértheted, ha le van foglalva a kaja, azt ki kell fizetni.max, akkor ne rendeljetek kaját, és ha jöttök ottt lesztek, majd rendeltek pluszba.

Nem szemétség, vagy nem törödömség, de a bizonytalanra nem lehet alapozni.Nekem konkrét infókat kell mondanom ha megyek.

Link to comment
Megosztás:

húúú Laci,nem irigyellek benneteket :) elég sokat betegeskednek a picik. mielőbbi gyógyulást nekik!!!

viszont,ha lefoglaltuk a helyet és vacsorát,akkor tényleg nem nagyon van visszaút :lol: de remélem ilyesmire nem kerül sor.

addig is itt van az étlap (bocsi a nagy méretért,csak így olvasható)

Étlap 1

Étlap 2

Étlap 3

NEM GYŐZZÜK HANGSÚLYOZNI,HOGY A MAI NAP FOLYAMÁN VÁRJUK A VÁLASZOTT ÉTELEKET! :)

ha valakinek valamilyen úton módon nem menne,vagy szeretné mailban megkapni otthoni egyeztetés céljára,stb,az szóljon itt,vagy telefonon

Link to comment
Megosztás:

van például az ... ööö ... segítsetek már? Milyen más autómárkák vannak? :lol:

Zúg a Volga, zúg a Volga. Had zúgjon csak, az a dolga! :)

No, a kaját is beírtam. És hogy senki se fizessen saját zsebből a szervezők közül, kérlek titeket, hogy dobjatok már egy számlaszámot, ahova utalhatok. Előre is kösz.

Jól haladunk, mégha döcögve is. Kialakul ez.

Link to comment
Megosztás:

öcsééémmmmmmmm ott az étlap,ott van rajta minden :lol:

Öcsém mostmár kijavítottad, de nemrég még ugyanaz volt mindkét linken, a harmadikon meg 0

(mackósajt sem azért kérdezte, hogy ugyanazok-e, mert nem nézte meg)

Nyo akkor most kiválasztjuk a desserteket is, meg ami kell

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.