Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Most hogy a hawaii üdülések véget értek kihez forduljak az induló csomagért?

Meg egy befizetési igazolás sem ártana, hagy írjam le a sok adómból.

milyen induló csomag?? klubkártya?

mert volt anno egy levél ezügyben,idézek:

"Másik tagnyilvántartást éríntő hírünk a következő: Sajnos a kártyát kibocsátó cég (az EDC) rendszere összeomlott nem régen. Az általunk leadott megrendeléseket újra meg kell tennünk (, ez folyamatos). Így, aki 2006. december, vagy 2007 januárjában lépett be az egyesületbe, azoktól extra türelmet kérnénk a tagkártya postázásáig."

ezt a befizetési igazolást nem tudom,nekem bonyolult ez a sok adós papír,most is azt csinálom,csinálnám,de lövésem sincs sok mindenhez...szerencsére ezzel nem vagyok egyedül:D

Link to comment
Megosztás:

milyen induló csomag?? klubkártya?

mert volt anno egy levél ezügyben,idézek:

"Másik tagnyilvántartást éríntő hírünk a következő: Sajnos a kártyát kibocsátó cég (az EDC) rendszere összeomlott nem régen. Az általunk leadott megrendeléseket újra meg kell tennünk (, ez folyamatos). Így, aki 2006. december, vagy 2007 januárjában lépett be az egyesületbe, azoktól extra türelmet kérnénk a tagkártya postázásáig."

ezt a befizetési igazolást nem tudom,nekem bonyolult ez a sok adós papír,most is azt csinálom,csinálnám,de lövésem sincs sok mindenhez...szerencsére ezzel nem vagyok egyedül:D

Volt valami rendszámtáblakeret, matrica, a kártyás emailt megkaptam. (esetleg hawai képeslapok:-))

Az igazolás meg azért volna jó mert egyesületbe történő befizetés 30%-át vissza lehet kérni, ha jól tudom.

Majd a program megcsinálja a bevallást.

Link to comment
Megosztás:

jaaaa hogy rendszámtáblakeret!! nyuszit,vagy mackót kérdezd,ők szokták bonyolítani az ilyesmit :huh: legalábbis nálam még így volt :lol:

matrica nekem is van még talán,én nem ragasztottam fel,ha már nagyon éget a vágy,szívesen adok! :lol:

képeslap? hát a postai szolgáltatás fantasztikus mivolta miatt arra kicsit még várj :unsure:

ezt a 30% dolgot nem is tudtam,nem nagyon adóztam eddig,és nem azért mert feketében intézem a dolgokat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mivel Zolee is kérte, így feltétlen felhívok délután valakit a rendszámkeretek ügyében. hátha.

srácok! nincs valakinek egy f@sza xp cd-je? kezd a t.köm telilenni azzal ami nekem van.

memó már van, de ez a mostani telepítés sem stimmel. a .net 2.0 hibásan műkszik, mert valami nem stimmt, és ki se lehet javítani, csak reinstallal. :huh: :unsure:

ui: amúgy írt valamelyikőtök a klubnak emailt ez ügyben? mert pl. anno nekem kellett az enyém miatt

Link to comment
Megosztás:

Laci,nekem van akármilyen változat akármilyen nyelven :huh: természetesen gyári cd-k :lol:

milyen jó szoftvergazdának lenni :lol:

egyébként én nem vagyok híve a javításnak,meg létező windowsra ráfrissítésnek...csak sajna egy full telepítés,a sok program driver miatt nem fél óra :lol: kéne már egyszer csinálnom egy image-et,mint itt a cégnél,amiben benne van minden... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

mikor és hol kérhetnék el egy prof hun cd-t?

ui: nekem is van gyári is meg nem gyári is...

reggel 9-től 11-ig raktam a dolgokat... utána csak a sz@pás volt.

15ig melózok,addig itt vagyok a kossuth utcán,utána meg 16ig mobil vagyok,összefuthatunk egy villámtalira,akár most munkaidőben is! :unsure:

olyan kellene,amiben benne van a service pack,vagy amiben nincs?

softi: miért,tudtam volna/tudnék vmiben segíteni?

Link to comment
Megosztás:

srácok! nincs valakinek egy f@sza xp cd-je? kezd a t.köm telilenni azzal ami nekem van.

Maci emlékszel arra amit anno írtam neked erről? Na többek között ezért is :unsure: De jöhet bárki bármilyen sz@rsággal,ha nekem nem jó. Azt mondom neked is: Sp2 a kukába,az sp1 csont nélkül fel fog menni,és semmi gondod nem lesz vele :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.