Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

"Hiúzüvőltés"

Én ezen röhögök már lassan egy éve :lol:

Remélem most is lesz egy két maradandó élmény :)

Jó, ne legyek már annyira beképzelt, igazából a hiúzüvöltés az egy rekedtes köhögésszerű elnyújtott üvöltés :DDDDDDDDD

Sosem szokott menni, ha kérik :-)) Sajnos ilyen vagyok, leblokkolok. Ballagáson elkezdtem ösztönösen BeatBoxolni, a srácok persze rákattantak, de aztán valahogy nem ment :lol: Majdnem agyonvertek miatta. Magyartanárom kicsit szomorkás hangulatú lakásában voltunk....................

Szerintetek mi lehet az alsó sorban az a tükör szerű valami?

Corsika nem, sajna nem tudtam, hogy meik lakásból jön, de az emberek gyülekeztek a 10emeletes ház alatt, ahonnan a hang jött. Tudtad, hogy a mocid itt készül magyarországon? De csak az 1,6 16V.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szerintetek mi lehet az alsó sorban az a tükör szerű valami?

Corsika nem, sajna nem tudtam, hogy meik lakásból jön, de az emberek gyülekeztek a 10emeletes ház alatt, ahonnan a hang jött. Tudtad, hogy a mocid itt készül magyarországon? De csak az 1,6 16V.

Szerintem az a valami a visszapillantó felrakásához szükséges valami alátétféle.Pl.azoknak amik az első sorban vannak az az F1-féle.Biztos le lehet fedni vele azt a részt ahonnan a gyári tükröt leveszik és ehhez lehet fogatni az újat!

Igen tudtam,hogy Szentgotthárdi a kocsi motorja,kiolvastam az motorszámból.

Az alvázszámból pedig azt,hogy Belgiumi gyártású a gép!!

Link to comment
Megosztás:

Mi volt a baja?

Előtöltésen kívül minden, beállítások, repedező tömítések... :lol: 23 forint cakkpakk szerintem nem sok volt érte és naggyon meeeegy! :P :lol: egyébként Hajdúszoboszlón csináltattam, nagyon korrektek. :)

Link to comment
Megosztás:

Szasztok srácok!

Bocsesz, hogy tegnap képtelen voltam firkászni kicsit is de nagyon másnapos fejjel ébredtem tegnap 9 óra körül, az ebem keltett fel a macskaüldözésével, úgyhogy egész nap nem tudtam hol vagyok. A hab meg az volt, hogy gyors irány nagybevásárlásra aztán meg a kocsin olaj + szűrők cseréje, délután meg merengés a semmibe pedig le is akartam mosni a drágám a retektől de már képtelen voltam rá fizikailag. Csak "gyorsan" feltöltöttem meg belinkeltem a fotókat, hogy legyen mit nézegetni. Most már nagyjából egyben vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Az biztos, hogy azzal az optikával valami nem stimm vagy csak beállítási problémák. De ha figyelembe vesszük, hogy nokijáék kamerái 1.3mpix felett igencsak sikertelenek voltak nem is csoda. Ennél a 3 éves samsung e720asom is sokkal jobb képet csinál sötétedéskori fényviszonyok mellett is nemhogy fényes nappal. Hozzáteszem, hogy a csúcstechnikás 6300-ásom is egy nagy rakás guano a kameráját tekintve -de amúgy is, a 3110c sokkal jobban sikerált nekik -a kijelzőt leszámítva.

Link to comment
Megosztás:

a helyzet az, hogy a 3 éves D750i-men csak megnyomom a gombot, és kész a kép. Ezen az i900-on megnyomom a gombot, aztán nézem, hogy homály van. hopp, maszatos a kamera. Beállítás egy halom van benne. Hozzá kell még szokni.

Illetve mivel még csak egy mezei ruha tokja van, óvatosan fogdosom, használom, ezért néha pont az optikára fogok rá.

Héten elvileg érkezik a "sérthetetlen és láthatatlan" fólia rá, utána nekilátok behangolni magamat a kamerájához. Addig csak olyan vagyok, mint egy ember, akinek annyit mondanak: "itt tessék megnyomni"

Link to comment
Megosztás:

Spec én most egy samsung d780-ast néztem ki magamnak, samsungéknak legalább jó a kamerájuk is, legalábbis az e720nak is jó a kategóriájában és a z400nak is -nagyon jó képet készít szinte bármilyen fényviszony mellett (hülyeségnek hangzik de igaz, a z400assal sötétben is tudtam fotót csinálni) -már ami nem a dizájn "húú de csilivili" telefonok -pl u800 soul-t kapásból nem vennék. Igaz első sorban nem a fotózásért akarok dual simes telót hanem mert a 20-as és a 70-es kártyámat 1 telefonnal tudnám használni egy időben és nem kell 2 telót esetenként hurcolásznom emiatt, a kamera már csak másodlagos de ha már benne van és meg is fizettetik az emberrel akkor az is legyen már jó és adott esetben nagyon hasznos tud lenni -ha pl digit kamera nincs az embernél.

Link to comment
Megosztás:

Hm. Pár fórumot végigjárva asszem inkább veszek egy új aksit a z400-hoz, másik telefon meg akad a 70-esemnek. Sok az érv mellette de asszem több van ellene -mint negatívum. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mai magyar zsaruk...

Szeptemberben meghúzták a kocsit, volt szemtanú, aki elérhetőségét is meghagyta.

Rendőrök felvették a jegyzőkönyvet stb.

Mára voltam beidézve.

Megjelenek, áramszünet, majd közli a tiszt, hogy ő most nem fog kézzel írni jegyzőkönyvet, menjek már be pénteken. Mondom oké.

Akkor majd meghallgat, majd elküldi a papírokat, hogy mit szól hozzá a vétkes autós, mivel nincs szemtanú....

Mondom mi?

válasz: hát aki hagyta a cetlit, az nem írt elérhetőséget, nevet.

Mondom mi? Még a jegyzőkönyvbe is be lett véve.

Nézi... nézi.... Úristen, hogy miért nem idézte be a tanút... Na péntekre beidézi őt is telefonon.

No comment...

Ha nem hívom fel rá a figyelmét, még akár le is tagadhatta volna a vétkes a bűnét... f@sza.

Ja, és oda menet futólag találkoztam Endlossal! Okos autóval közlekedett éppen!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!pár napja regisztráltam a fórumba.igazából tanácsért,de hamar megkaptam a választ.itt mindenki vágja az opel témát!aztán itt ragadtam.jó a csapat!üdv mindenkinek!!! :rolleyes:

Üdv köztünk! :)

Verdádról lehet egyebeket tudni? Fotó róla esetleg? :)

Link to comment
Megosztás:

a helyzet az, hogy a 3 éves D750i-men csak megnyomom a gombot, és kész a kép. Ezen az i900-on megnyomom a gombot, aztán nézem, hogy homály van. hopp, maszatos a kamera. Beállítás egy halom van benne. Hozzá kell még szokni.

Illetve mivel még csak egy mezei ruha tokja van, óvatosan fogdosom, használom, ezért néha pont az optikára fogok rá.

Héten elvileg érkezik a "sérthetetlen és láthatatlan" fólia rá, utána nekilátok behangolni magamat a kamerájához. Addig csak olyan vagyok, mint egy ember, akinek annyit mondanak: "itt tessék megnyomni"

én azt hittem fényképezőgép.de így már más,lehet csak szimplán sz@r,mint általában a telefonok "optikája" :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szerinted miért soroltam fel pár telefost? :) :)

Az biztos, hogy ritka a jó fotóképességű telegrács. :rolleyes:

Nna lassan itt kéne már, hogy legyen a gyorsfuti az aksival. Csak nem veszek új telót, a 6300-ást tovább passzolom és nyövöm tovább a z400-ast, ezt legalább hívják valaminek. :)

Link to comment
Megosztás:

Az én véleményem az,hogy a telefonnal telefonálni lehessen jól--------a fényképezővel ,pedig fényképezni.

Az olyan készülék,ami többféle célra is alkalmas és mindegyiket kitünően ,pontosan ,hibátlanul teszi ,az vagy nem létezik

vagy olyan drága,hogy annyit nem ér az egész.

Link to comment
Megosztás:

Nem is a fényképezési képességei voltak a mérvadóak a vásárlásnál, de nem baj, hogy van benne.

tisztában vagyok vele :rolleyes:

én azért kérdeztem meg még az elején,mert azt hittem fényképezőgép csinált olyan rossz minőségű képet,mert attól nem elfogadható,de telefontól igen -szerintem :)

Link to comment
Megosztás:

Az én véleményem az,hogy a telefonnal telefonálni lehessen jól--------a fényképezővel ,pedig fényképezni.

Az olyan készülék,ami többféle célra is alkalmas és mindegyiket kitünően ,pontosan ,hibátlanul teszi ,az vagy nem létezik

vagy olyan drága,hogy annyit nem ér az egész.

én még azt hozzátenném,hogy ez nem csak a telefonra vonatkozik :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az olyan készülék,ami többféle célra is alkalmas és mindegyiket kitűnően, pontosan, hibátlanul teszi az vagy nem létezik

vagy olyan drága, hogy annyit nem ér az egész.

Nos anno ez a z400-as samsung se volt egy olcsó tömegcikk, csupán 95 pízt kellett letennem érte. Igaz eltelt azóta 2 év és még mindig teszi a dolgát -úgy ahogy ez elvárható tőle. Ja, még neten lehet találni elfekvő raktáron 20on pár pénzért. Annyit elmondhatok róla, hogy akármelyik mai ugyanebbe a kategóriába tartozó teló mellett megállja a helyét, nem hullik szét magától, stabilan össze van rakva, mint telefon, mint kamera, mint multimédia (micro sd-vel 2GB-ig bővíthető) -a gyári bökkenő: a multimedia player nem fut a háttérben, fm rádió nincs benne és mini usb csati sem de van gyári usb csatlakozó és hozzá pc studio a csomagban és a fedlap vezetősínjei nagyon nem szeretik a nagyobb mennyiségű port (melyik igen?) -mindössze ennyi a negatívum. Ééééés végre megérkezett az új akkumulátora. :rolleyes: :) :)

Tulajdonképp a z400-as után vett 3110c-t cseréltem le a 6300-ára mondván jobb lesz a kamerája -elvileg a 2 mpix miatt nem lesz kissé fakó a kép (gondoltam én)- eredmény: lett egy új telóm de a kamerája rosszabb mint az elődé és lett egy kompakt digit kamerám mellé kénytelenségből ha már fotózgatni akarok, a kettőből lehetne talán egy jót összehozni ha össze lehetne gyúrni de inkább vár a dobozában az új gazdijára. Nem hiába a mondás: "járatlanért járt utat el ne hagyj..." -igaz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.