Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Áá, szó sincs ekkora távról ;) ameddig a papucsok bírják.. ;) :lol: :lol:

Ezzel az alappal meg szerintem nem jutnék nagyon messze Debrecentől -de nem kizárt, hogy az első lámpától sem.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

egy debrecen-pest-debrecen túra kicsit sokba kerülne,ezzel a fogyasztással :D

Ha biztosítanák nekem az M3-ast végig, akkor szerintem 1 óra alatt megtenném a távot, kevesebb benzinnel, mintha itthon pörgetném :lol:)

A nagyteljesítményű autók a nagy sebességen kevesebbet esznek, mint a kicsit. lsd. A-Vectra Turbo 90-nél többet eszik, mint 160-nál.

Link to comment
Megosztás:

Debrecen? Unix, főleg ha valaki által ki tudod eszközölni azt a 20% kedvezményt. De ha Berettyóújfalu jobb neked akkor a Ferrodo Bt.-t ajánlom, a malomnál le kell menni a vasútállomás felé abba a hosszú zsákutca félébe és jobb kéz felől lesz kb az utca közepén -vagy újra ragasztják a betéteket vagy szereznek újat, tőlük olcsóbbat nem tudok ajánlani.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Debrecen? Unix, főleg ha valaki által ki tudod eszközölni azt a 20% kedvezményt. De ha Berettyóújfalu jobb neked akkor a Ferrodo Bt.-t ajánlom, a malomnál le kell menni a vasútállomás felé abba a hosszú zsákutca félébe és jobb kéz felől lesz kb az utca közepén -vagy újra ragasztják a betéteket vagy szereznek újat, tőlük olcsóbbat nem tudok ajánlani.. <_<

Ha MOTE klubtagásgi kártyád van, akkor nem kell senkitől sem eszközölni :-DDDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Megosztás:

Pedig neked útba is esne.. :P <_< :)

Nekem egyik haverom járt úgy egyszer még régebben,vettek egy zsír új kombi 1200-est,mert zöldségeztek,aztán a gázvezeték úti vasútátjárón megcsúztak télen,és úgy állt meg a lada,hogy a sínek épp az autó négy kereke mellett voltak,és nem tudtak lejönni vele,mert vizes volt,csúszott :)

Aztán negyed óra múlva mikor már nem tudtak mit csinálni,jött a vonat :lol:

Végignézték ahogy a 3 napos autót szarrá zúzza egy tehervonat :lol:

azt hazamentek gyalog :lol:

Csak erről jutott eszembe,hogy ők egyszer drifteltek síneken,aztán többet nem ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem egyik haverom járt úgy egyszer még régebben,vettek egy zsír új kombi 1200-est,mert zöldségeztek,aztán a gázvezeték úti vasútátjárón megcsúztak télen,és úgy állt meg a lada,hogy a sínek épp az autó négy kereke mellett voltak,és nem tudtak lejönni vele,mert vizes volt,csúszott <_<

Aztán negyed óra múlva mikor már nem tudtak mit csinálni,jött a vonat :)

Végignézték ahogy a 3 napos autót szarrá zúzza egy tehervonat :)

azt hazamentek gyalog :lol:

Csak erről jutott eszembe,hogy ők egyszer drifteltek síneken,aztán többet nem :lol: :lol:

Húne mán, talán mostmár ők is nevetnek rajta. Gondolom nincs róla videóóóóóóóóóóóó :-/

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.