Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Gyors volt a mai meet.

A legnagyobb öröm Berlinát érte, mert megjöttek Némethonból a cuccai.

Komolyan úgy örült minden egyes kis bizbasznak, mint amikor az oviban cukrot osztanak. Jó volt látni az örömét. Igaz ki is cikiztük szegényt miatta, de jól állta a sarat.

Link to comment
Megosztás:

Gyors volt a mai meet.

A legnagyobb öröm Berlinát érte, mert megjöttek Némethonból a cuccai.

Komolyan úgy örült minden egyes kis bizbasznak, mint amikor az oviban cukrot osztanak. Jó volt látni az örömét. Igaz ki is cikiztük szegényt miatta, de jól állta a sarat.

Kipihente a fáradalmakat a ballószögi wellnes köpontban.

Szinte végig a szaunában volt. Persze megszakításokkal, de akkor is egy fanatikus szauna imádóval van dolgunk :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor a pénteki meet úgy néz ki, jól alakul.

Eddig ENDIKA, ZAG, MOR16v, és Demo is jelezte részvételi szándékát. Meg elvileg Valkai mester is ott lesz.

Reméljük mindenki el is tud jönni. Esetleg Bazsnak is lehetne szólni.

Lesz aki 19:00 körül már ott lesz. Kb ettől kezdve lehet érkezni is.

Link to comment
Megosztás:

Akkor a pénteki meet úgy néz ki, jól alakul.

Eddig ENDIKA, ZAG, MOR16v, és Demo is jelezte részvételi szándékát. Meg elvileg Valkai mester is ott lesz.

Reméljük mindenki el is tud jönni. Esetleg Bazsnak is lehetne szólni.

Lesz aki 19:00 körül már ott lesz. Kb ettől kezdve lehet érkezni is.

Én az időjárási viszonyokat elnézve - és azokra hivatkozva - indítványoznám, hogy maradjunk az autóink mellett a CP-ben! Most is még 11 fok van kint, pedig ma még az eső is esett! Szóval tökre frankó idő van! :) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Én az időjárási viszonyokat elnézve - és azokra hivatkozva - indítványoznám, hogy maradjunk az autóink mellett a CP-ben! Most is még 11 fok van kint, pedig ma még az eső is esett! Szóval tökre frankó idő van! :) ;) ;)

Télen már hozzászoktunk a minuszokhoz,szerintem nem lesz gond! ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor a pénteki meet úgy néz ki, jól alakul.

Eddig ENDIKA, ZAG, MOR16v, és Demo is jelezte részvételi szándékát. Meg elvileg Valkai mester is ott lesz.

Reméljük mindenki el is tud jönni. Esetleg Bazsnak is lehetne szólni.

Lesz aki 19:00 körül már ott lesz. Kb ettől kezdve lehet érkezni is.

Nekem a 19.00 körül ideálisabb lenne,sajna utána van még dolgom,de kb.8-ig ott leszek,a relével együtt.. ;)

Pizzafuti is megoldható... :) ;) ;)

Én is ott leszek, ha tudok.... :D

Reggel fél 7-kor már az evésen jár az esze!!!

A kis beles!! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy én is elveszek majd, max telefonálok Speed-nek..csak kisegit.. :)

Pályán tépek én is Kecsóra, főúton lassú volt.

Tényleg, miért nem taliztok valahol? És akkor együtt tévednétek el Kecskeméten! ;)

Persze mi pedig mennénk "menteni" értetek! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudok valami rövid itinert mondnai, hogy a pályáról hogy lehet odajutni? :)

Lejöttök Lajosmizse után a pályáról, és tűz be Kecskemét felé (kb: 10 km). Mivel én lakom legközelebb a városnak ahhoz a végéhez rám is lehet csörögni, és kb a tesco környékén talizhatunk.

A tescot nem lehet eltéveszteni.

A számom: 70/56-73-798

Link to comment
Megosztás:

Lejöttök Lajosmizse után a pályáról, és tűz be Kecskemét felé (kb: 10 km). Mivel én lakom legközelebb a városnak ahhoz a végéhez rám is lehet csörögni, és kb a tesco környékén talizhatunk.

A tescot nem lehet eltéveszteni.

A számom: 70/56-73-798

Amúgy a Pisti itinerét folytatva, a Tesco után még jöttök egyenesen végig-végig, ameddig csak lehet!

Ahol elfogy az út és már csak jobbra fordulhattok (belváros)... na ott kell megállni és csörögni, mert akkor már látni fogtok minket (csak nem tudtok arra fordulni a szembe forgalom miatt), de már csak 100 méterre lesztek tőlünk! :)

Link to comment
Megosztás:

Attól tartok, hogy én nem tudok lemenni ma. ;)

A GSi-be már irtam, vezérlést kell cserélni és az pénz, meg idő.

Túlment a gyári értéken, így nem kockáztatnék egy autópályás kirándulást.

De ha ma ki tudom cseréltetni, és olcsón megvan ( :) ), akkor lemegyek ígérem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Attól tartok, hogy én nem tudok lemenni ma. ;)

A GSi-be már irtam, vezérlést kell cserélni és az pénz, meg idő.

Túlment a gyári értéken, így nem kockáztatnék egy autópályás kirándulást.

De ha ma ki tudom cseréltetni, és olcsón megvan ( :) ), akkor lemegyek ígérem. ;)

Melyik van most? Még az 1,4? vagy már a GSI?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.